YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamer Genç'ten şok sözler
CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, partisinin Bursa'da düzenlediği nokta mitinginde sert açıklamalarda bulundu...
Kamer Genç'ten şok sözler
06 Eylül 2010 / 07:42 Güncelleme: 06 Eylül 2010 / 07:43

Referandumla Türkiye'nin karanlığa sürüklendiğini savunan Genç, "Satılık basın mensupları, televizyonlara çıkıp para alan vatan hainleri yalan söylüyor." dedi.

CHP Bursa Merkez Yıldırım ilçe Başkanlığı tarafından Mesken Meydanı'nda düzenlenen nokta mitinginde konuşan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve gazetecilere ağır suçlamalarda bulundu.

12 Eylül'de yapılacak referandumun Türkiye Cumhuriyeti devletinin ortadan kaldırılmaya yönelik bir proje olduğunu iddia eden Kamer Genç, "Satılmış uşaklar, televizyoncular ve basın mensupları aldıkları para karşılığında milletin karşısında yalan söylüyor. Bu vatan haini insanlara bakmayın, onlar televizyonlara ve gazetelere para verseler memleket düşmanlarını bile çıkarırlar. İnsaniyetten, haysiyetten yoksun insanlar. Onların tek Allah'ı paradır. Para dışında birşey düşünmezler." diye konuştu.

Referandumda 'hayır' oyu vermeleri için vatandaşlara yalvardığını belirten Kamer Genç, sert açıklamalarını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan sözlerle sürdürdü. CİHAN

ne diyor bu ya
 // kameri
Kardeşim şu adama mikrofon tutup da boş boş konuşmasına meydan vermeyin. Ne zaman dürüst ve ahlaklı biri olmuş bu kişi? Geçmişini hemen herkes bilir, çiçek sulayan lakaplı Kamer. ...
06 Eylül 2010 09:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler