YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamer Genç'e tokat gibi cevap
Kamer Genç'e tokat gibi cevap
15 Şubat 2014 19:00
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Meclis kürsüsünde kendisine yönelik bazı ithamlara tepki gösterdi. Bozdağ, "Kirli sözler benim temiz alnımı lekelemez." dedi.

Meclis Genel Kurulu'nda HSYK kanun teklifinde yer alan maddelerin görüşülmesine devam ediliyor. Zaman zaman gergin geçen görüşmeler sırasında CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, kürsüde Bakan Bozdağ'a yönelik bazı ithamlarda bulundu.

Bozdağ'da söz alarak söz konusu iddia ve ithamlara karşı bir açıklama yaptı.
Bakan Bozdağ şunları söyledi:

"Konuşan bir hatip şahsımı hedef alarak, lekelenmiş bir kişi olarak beni nitelendirdi. Türk milleti beni tanıyor. Bu ifadeyi söyleyenleri de tanıyor. Herkesin en büyük hazinesi haysiyet ve şerefidir. Herkes bunu koruması lazım. Kendi haysiyet ve şerefi önemli olduğu gibi başkalarınınkinin de önemli olduğunu bilerek konuşması lazım.

Küfrederek hakaret ederek veya başka tür laflar söyleyerek konuşmak parlamento çatısı altında bulunan hiç kimseye yakışmaz. Kirli sözler benim temiz alnımı lekelemez. Çamur at izi kalsın anlayışı bilinmeli ki çamurlar beni lekelemez, alnımda da yer tutmaz."

çirkef herif
 // mehmet pekmez
rezilin yüzüne tükürsen yagmur yagıyor der ayda 1 ortaya çıkar 30 senedir üç dört parti gezer bir ahlaksızlık yapar sonrada milet vekiliyim diye gezer onu meclise gönderenler utansın...
15 Şubat 2014 Cumartesi 18:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler