YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamer Genç Meclis'in yüz karası!
Japonya'nın Milli Gün Resepsiyonunda olay çıkaran Kamer Genç'e Bakan Taner Yıldız'dan çok sert tepki...
Kamer Genç Meclis'in yüz karası!
27 Kasım 2013 / 07:31 Güncelleme: 27 Kasım 2013 / 07:41

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in Emine Erdoğan'a yaptığı terbiyesizlik sırasında, Genç'i salondan çıkaran Bakan Taner Yıldız 24 TV'ye o anları anlattı.

Kamer Genç'in sarhoş olduğunu söyleyen Bakan Yıldız, Genç için "Meclis'in yüz karası" ifadesinde bulundu.

Sayın Başbakanımızın eşi hanımefendi, Büyükelçi'den sonra konuşma yapıyor, ben de protokol kısmında bulunuyorum. Ve bu arada adamın bir tanesi bağırıyor. İlk anda anlamıyorum.

Sayın Başbakanımızın eşine "hangi sıfatla konuşuyorsunuz" diyor.

Bu aile içerisinde, Meclis'in içerisindeki her türlü dengesizliğini ve her türlü işlerini biliyoruz kendisinin. Ama orada yabancı misyon şeflerinin, büyükelçilerin bulunduğu bir ortamda içkili bir vaziyette böyle bir ifade kullanması bizim bir nevi Türkiye'nin içerisindeki aile içi konunun dışarı taşması demektir.

Ben burada Kamer Genç'in ne kadar dengesiz ve Meclis'in ne kadar yüz karası olduğunu bilmeyen yoktur.

Ama ben asıl suçu burada CHP'ye buluyorum. Eğer buraya yalnızca içki içmek adına geliyorsa bir insan bu CHP'nin problemidir. Temsil makamında olan birisinin bunu bu şekilde yapması doğru değildir. Kurumsal olarak bunu çok yanlış buluyorum.

Ben onu ittirdim. Açıkçası çünkü salondan çıkmasını istedim. Ve onun da düzgün laftan anlamadığını bildiğim için burada bunu yapmaması gerektiğini söyledim.STAR

13:27
 // BUNAMIŞ AYYAŞ
Meclise alkollü girmek yasak değil mi? Kaldı ki bu edepsiz her gün ayyaş. Bu düşkün'e oy verenin aklına şaşıyorum. Muhalefet erkekçe yapılır, karı gibi küfür etme ile olmaz. Kadınlar alınmasın, erkeğin karıya dönüşmesinden bahsediyorum. Alkol bunu hem bunatmış, hem delirtmiş....
27 Kasım 2013 13:27
Seçenler
 // Kemal
Bu adamı meclise seçip de milletvekili diye gönderenlere de yazıklar olsun!...
27 Kasım 2013 Çarşamba 08:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler