YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamer Genç ağız ishali olmuş
Kamer Genç ağız ishali olmuş
27 Kasım 2013 15:00
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, CHP Milletvekili Kamer Genç için, 'Adını bile ağzıma almak istemediğim, ağız ishali olmuş bir şahıs' dedi.

Bakan Bağış, Conrad Otel’de katıldığı “Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi”nde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın Japon Milli Günü'nde yaptığı konuşma sırasında CHP'li Kamer Genç'in ortaya koyduğu tavırla ilgili soruları yanıtlayan Bağış, Genç’e tepki gösterdi.

Bağış, “Sayın Başbakanımızın çok değerli eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi’nin dün Japonya’nın Ulusal Günü nedeniyle düzenlenen davete icabet etmesi mütekabiliyet gereğidir.

Çünkü 29 Ekim günü Tokyo’daki büyükelçiliğimizde düzenlenen kutlamalara Japonya Başbakanı’nın eşi bizzat katılmış ve konuşma yapmıştı. O çerçevede Japonya’nın Ulusal Günü kutlamalarında da hükümetimizi temsilen giden bakanlarımızın, milletvekillerimizin yanı sıra Sayın Başbakanımızın eşi de yoğun programına rağmen vakit ayırmış ve Japonya hükümetinin, Japonya Başbakanı’nın ülkemize gösterdiği hassasiyete teşekkür jesti mahiyetinde katılmıştır.

Ev sahibi olan Japon Büyükelçisi’nin daveti üzerine, ricası üzerine Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi de orada bir konuşma yapmıştır” dedi.

Kamer Genç’in haddini aştığını belirten Bağış, “Maalesef ana muhalefet partimizin tipik haletiruhiyesini yansıtan bir milletvekili, adını bile ağzıma almak istemediğim, ama ağız ishali olmuş bir şahıs, orada haddini aşmış ve küstahça, terbiyesizce, uluslararası konukların huzurunda Sayın Başbakanımızın eşi konuşma yaparken, ülkemiz adına orada bir görevi ifa ederken haddini aşacak cümleler kurmuştur” diye konuştu.

Bağış, bu konuda CHP yönetiminin atacağı adımları merakla beklediğini de ifade ederek, “Bir yandan Türkiye’de medeniyetin, laikliğin, demokrasinin sözcüsü olduğunu vurgulayıp, öte yandan kadın haklarına hiçbir saygı göstermeyen, insanlığa saygı göstermeyen, Meclis’te her gün kavga çıkartarak, ağız bozukluğuyla herkese hakaret eden bir zihniyetin, CHP tarafından ne kadar korunacağını gerçekten merak ediyorum.

Geçmişte bir CHP Genel Başkan Yardımcısı, sadece ve sadece çözüm sürecine destek verdiği için bir hanımefendi CHP’den adeta ihraç edilmişti, genel başkan yardımcılığından istifaya zorlanmıştı.

Şimdi bir yandan bir kadın genel başkan yardımcısına tahammül bile edemeyen CHP’nin kadına hakaret etmeyi marifet zanneden bir milletvekilini koruma altına alması, CHP’nin gerçek yüzünü ortaya koymaktadır.

Bunu da milletimizin takdirine sunuyorum. Milletimiz 30 Mart’ta sandıkta bu konudaki net tepkisini ortaya koyacaktır” dedi.

 

İHA

Seviyesine inmeyin
 // Yahya RAMİ
Bu çapsız ve seviyesiz kişi için Sayın Bakanın sarf ettiği kelime tam da bu kişiye uymuş. Ancak Meclisin yüz karası bu adamın sevyesine inilmesini de uygun bulmadım. Malumunuzdur ki, bir köpeğe taş atılırsa havlamıyorsa havlamaya başlar havlıyorsa havlamasını artırır....
27 Kasım 2013 Çarşamba 15:45
15:39
 // BİR KAMER GENÇ İLE KARŞILAŞINCA YAPILMASI GEREKE
Evet arkadaşlar, ummadığımız yerlerde, ummadık şeylerle karşılaşabiliriz. Yolda yürürken Köpek, Kurt ve Ayı gibi tehlikeli yırtıcılarla nasıl mücadele edeceğimizi bir önceki seansta öğrendik. Bu sıralar ağzında salyalar akan bir insanımsı yaratık var. Size bu konuda bazı tavsiyelerim şunlardır:
1.K.G'i gördüğünüzde hiç hareket etmeden çömelip, geçmesini bekleyin.
2.Ölü taklidi yapın (değişmez kural)
3.Yerde taş ve benzeri şeyler arayın. Yoksa, cep telefonu, taş işini görür.
4.Çantanızda kedi varsa, çıkarıp salın, kediyi kovalarken, sizde tüymüş olacaksınız.
5.Hiç biri işe yaramazsa, yüksek sesle Onuncu Yıl marşını okuyup, sırtına bile binebilirsiniz.
Not: bu ne la 1000'ebilirsiniz, 100'ebilirsiniz, ilginç....
27 Kasım 2013 15:39
15:13
 // PSKOLOG
Bu ayyaşa iki adet test yapıldığında;
ALKOL TESTİ: 150 Promil
IQ TESTİ: 15 ıq
Tamam da, bu kafadaki adamlar bunu seçerken, hangi değerlere sahip, onu bilmek lazım. Asıl mesele bu galiba....
27 Kasım 2013 15:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler