YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Kafasıyla k... yer değiştirince...'
Şamil Tayyar ile İstanbul Başsavcı vekili Zekeriya Öz arasında yolsuzluk operasyonları ile başlayan polemikte en ağır sözler söylendi.
'Kafasıyla  k... yer değiştirince...'
25 Aralık 2013 / 00:14 Güncelleme: 25 Aralık 2013 / 00:20

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın dün yazdığı "Savcı Öz'ün emniyet ofisine girişi başsavcılıkça yasaklandı” iddiasına cevap veren Öz "Bazıları foseptik çukurunda gezenlerin yalanlarını yazdıkları için ağızları kokuyor. İftiranın kokusu öbür dünya da çıkmaz" demişti.

kicccc.jpg


Şamil Tayyar'dan bu tweet'e oldukça sert yanıt geldi. "Adamın kafasıyla k... yer değiştirince foseptikten ses vermeye başladı!" diyen Tayyar şöyle devam etti:

"Uyarayım, beni başkasıyla karıştırma, o küçük aklını da ben alırım."

 

VATAN

mkul olan
 // acd
sana benzeyen herkes senden değildir. insanların kuyruğuna bastığın zaman senden mı, senden değil mi anlaşılır. içi dışına vurunca dili ne mal olduğu ortaya çıkar. makbul gördüğün insan bi bakarsın işte böyle dili kokuşluğunu ele verir. dikkatli olalım. mümine yakışır hareket edelim. dünya menfaat ve makam hırsı insanı çirkinleştirir....
25 Aralık 2013 Çarşamba 08:59
01:11
 // SEVİYE'YE DİKKAT
Lağım fareleriyle uğraşmak, elbette uğraşanı kirletir. Ama dilinize hakim olun be kardeşim. Siyaset, kirletilmemelidir. O lağım farelerinin amacı da bu zaten. Uslup ve söylem çok önemli. Bizim gibi sade vatandaşlar neyse de, aman dikkat diyeyim. Birileri kaşınıyorsa, kaşıyın. Laf üretmeyin....
25 Aralık 2013 01:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler