YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kadir Topbaş o iddiaları böyle çürüttü
Etiler'deki polis okulu arazisinin bir şirkete verildiği iddialarına yanıt veren İBB Başkanı Kadir Topbaş, 'Arazinin tapuları Büyükşehir Belediyesi'nde, araziyle ilgili henüz adım atılmadı' dedi.
Kadir Topbaş o iddiaları böyle çürüttü
30 Aralık 2013 / 13:25 Güncelleme: 30 Aralık 2013 / 13:38

Basın mensuplarının karşısına geçen Topbaş, Etiler’deki polis okulu arazisinin tabusunu göstererek arazinin belediyeye ait olduğunu söyledi.

İddialara yanıt vermek için basın açıklaması yapan Topbaş, Etiler’deki polis okulu arazisinin bir şirkete verildiği iddiası üzerine arazinin tapusunu gösterdi.

Topbaş, "Enflasyon ve döviz artışlarını kaygıyla izlemekteyiz.15 gündür ortaya atılan iddialar sonuçları itibari ile fakir, fukarayı, ülkemizin geleceğini etkileyen sonuçlar ortaya koymaktadır. Bireysel adım atamayız. Sızan asılsız iddiaların dosyalardan nasıl tedarik edildiğini bilmiyoruz. Bir takım iddialar bizi engelleyemez.

Bir kuruş zayi edilmeden çalışıyoruz. İçişleri Bakanlığı ile yapılan protokol gereği mülkiyeti bize geçmiş durumda. Bu araziyi kent menfaatleri için değerlendireceğiz. Acaba diyorum bizim 400 kilometre hedeflerimizi engelleme çalışmaları mı var? Ulaşım konusunda sorunları ancak biz çözeriz. Şundan emin olun hayal edilmeyenleri ancak biz gerçekleştiririz. İstanbul tesadüflere terk edilemez" dedi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler