YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kadir Topbaş İstanbul'a day olacak mı?
Kadir Topbaş İstanbul'a day olacak mı?
28 Kasım 2013 13:26
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 'Sayın Başbakanımız özellikle halktan karşılığı olanlarla yürümeyi tercih ediyor' dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Sayın Başbakanımız özellikle halktan karşılığı olanlarla yürümeyi tercih ediyor. Bizim de halka güvenimiz var. Halk yaptıklarımızı takdir ediyor” dedi.

Başkan Kadir Topbaş, İstanbul Fuar Merkezi’nde katıldığı “5. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı”nın açılışını yaptıktan sonra, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Adaylıkla ilgili sorulara cevap veren Topbaş, “Sayın Başbakanımı belki yarın Ankara’daki il başkanları ve belediye başkanları toplantısında da bir kısmını daha açıklayacak. AK Parti’nin yerel yönetimlerdeki başarısı halkımızın takdirinde. İstanbul ortada, yapılanlar ortada. Sayın Başbakanımız İstanbul’la ilgili kararını da zannediyorum çarşamba gibi, ya da 5’i gibi bir tarihte bölge illerini de kapsayacak bir şekilde açıklama yapacaklar” diye konuştu.

Bir basın mensubunun, “Aday siz gibi gözüküyorsunuz” demesi üzerine ise Topbaş, “Onu bilemem ama yaptıklarımız ortada. Sayın Başbakanımız özellikle kamuoyu yoklamalarında, yani halktan karşılığı olanlarla yürümeyi tercih ediyor. Bizim de halka güvenimiz var. Halk yaptıklarımızı takdir ediyor. İnşallah hayırlı olur İstanbul ve ülkemiz için” ifadelerini kullandı.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler