YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kadın kocasını böyle öldürdü İZLEYİN
Emekli maaşına haciz getiren kocasını kurşun yağmuruna tuttu
Kadın kocasını böyle öldürdü İZLEYİN
29 Temmuz 2009 / 16:52 Güncelleme: 29 Temmuz 2009 / 00:00

Sakarya'nın Karasu ilçesinde Alman uyruklu kadın, emekli maaşına haciz getiren kocasını işyerinde kurşun yağmuruna tuttu.


İŞTE O GÖRÜNTÜLER...


İZLEYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
 


 


Masada oturan kocasının önce kafasına ateş eden kadın, daha sonra masanın yanını geçerek yere yığılan kocasına ateş etmeye devam ediyor. Cinayet, işyerinde bulunan güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Cinayetin tanığı köpek ise silah seslerin korkarak kaçtığı görülüyor.


Edinilen bilgiye göre, Karasu İncilli Mahallesi Atatürk Bulvarı'ndaki bir beyaz eşya dükkanında 21 Nisan 2009'da meydana gelen olayda, Alman uyruklu Türk vatandaşı Jale Yılmaz (58), bir süredir ayrı yaşadığı eşi Mehmet Yılmaz'ı (72) emekli maaşına haciz getirttiği için iş yerinde kurşun yağmuruna tutarak öldürdü.Yılmaz'ın ifadesinde, kocasıyla ayrıldıktan sonra birlikte işlettikleri beyaz eşya dükkanının ortaklığından da ayrıldığını, ancak eşinin borçları sebebiyle emekli maaşına haciz getirttiğini söyledi. Yılmaz, cinayet günü sinirli şekilde iş yerine gittiğini ve kocasını kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle öldürdüğünü belirtti.


İş yeri kamera görüntülerinde Jale Yılmaz'ın iş yerine girer girmez çantasındaki tabancayı çıkartarak, masada oturan kocasına 6 el ateş ediyor. Kurşunların hedefi olan kocasını masanın altına yığılması da karısını durdurmuyor. Masanın yan tarafına geçen kadın, kocasına 4 el daha ateş ediyor.
Alman uyruklu Türk vatandaşı Jale Yılmaz'ın Almanya'da eşi öldükten sonra 2 çocuk babası Mehmet Yılmaz ile evlendiği öğrenildi. 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler