YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kabadayı polis bakın kim çıktı...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğulları Abdullah Oğuz ve Ahmet Hamdi Bayraktar'ın Acıbadem'deki ofisinin aranması sırasında bacak bacak üstüne atıp elinde tesbihle operasyonu yöneten polisin kimliği belli oldu.
Kabadayı polis bakın kim çıktı...
23 Aralık 2013 / 08:01 Güncelleme: 23 Aralık 2013 / 12:10

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğulları Abdullah Oğuz ve Ahmet Hamdi Bayraktar'ın Acıbadem'deki ofisinin aranması sırasında bacak bacak üstüne atıp elinde tesbihle operasyonu yöneten polisin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli Başkomiser Recep Can olduğu ortaya çıktı.

Tesbih çekip yemek isteyen Can'ın, 5 saat boyunca ofisi didik didik aradıktan sonra birşey bulamayınca telefonla gelen talimat üzerine üst katta bulunan Bakan Bayraktar'ın ofisini de izinsiz arayarak suç işlediği belirlendi.

Binanın kamera kayıtlarına yansıyan görüntülerde, polisler sabah saat 07.27'de ofise geldi. Ofisteki aramalar sırasında Can'ın görevlilere "Bu da bir şey mi? Ben ne operasyonlar yaptım. Şike operasyonunu da ben yönettim" diye konuştuğu gözlendi.

Emir büyük yerden

Can, yapılan aramalarda bir delil bulunamayınca telefonla bir görüşme yaptı. "Can, aradığımızı bulamadık efendim. Ne yapalım?" diye sordu.

Can, telefondaki kişiye üst katta Bakan Bayraktar'ın ofisinin de olduğunu söyleyince "Bakanın ofisine de girin" emri geldi. Saatler 12.42'yi gösterirken Can üzerindeki polis yeleğini çıkardı ve kanunen yasak olmasına rağmen dokunulmazlığı bulunan bakanın ofisine girdi.

Aralıklı olarak iki kere ofise giren Can toplamda 20 dakika Bayraktar'ın ofisinde arama yaptı. Bayraktar'ın ofisinde yaptığı aramada da bir şey bulamayan Can ve beraberindeki polisler, Abdullah Oğuz Bayraktar'ı gözaltına alarak binadan ayrıldı.

 

SABAH

13:19
 // ÖZENTİ
Fazla dizi izlemekten, beyni sulanmış. Kendini, Behzat Ç. sanan zavallının biri işte. Hanım koş! Oğlumuz polis olmuuş!...
23 Aralık 2013 13:19
Emir Büyük Yerden
 // Ramiz Dayı
Haberde belirtildiği gibi, komiser bey anlaşılan büyük yerlerden emirler alıyor. Yaptığı telefon konuşmasındaki kişiyi araştırmak lazım. Ona o emri veren, devletin verdiği yetkiyi kötüye kullanmasını isteyen, evini aradığı kişilere karşı edepsizce davranan polisin ipleri kimlerin elinde?...
23 Aralık 2013 Pazartesi 11:06
DEMİR
 // Adem
Şu polisin terbiyesizliğine bakın hele, kabadayı geçinen ahlaksız adam......
23 Aralık 2013 Pazartesi 10:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler