YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzmir'deki olayda gelişme
İzmir'deki olayda gelişme
02 Aralık 2010 14:40
Bugün Türkiye bunu konuştu. İzmir'de bir baba 9 yaşındaki kızını döverek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınmıştı. İşte o baba sorgulanması amacıyla Kemalpaşa'ya gönderildi...

İzmir'de, 9 yaşındaki kızını döverek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan baba Z.Ö, Kemalpaşa ilçesine gönderildi.

İzmir'in Basmane semtinde dün gece gözaltına alınan baba Z.Ö, Kemalpaşa'dan gelen polis ekiplerine teslim edildi. Z.Ö, sorgulanmak üzere Kemalpaşa ilçesine götürüldü.

Z.Ö'nün İzmir'e beraberinde getirdiği ve gözaltına alınırken yanında bulunan 5 yaşındaki kızı ise polis tarafından İzmir Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi. Çocuğun, müdürlük bünyesindeki bir yuvaya geçici olarak yerleştirildiği, aileyle yapılacak görüşmenin ardından nihai sonucun belirleneceği bildirildi.

Kemalpaşa ilçesi Arınca köyünde oturan ve eşiyle boşanma aşamasında olduğu öne sürülen Z.Ö. (36), 9 yaşındaki kızı Emine Ö'yü bilinmeyen bir nedenle dövmüş, komaya giren kızın nabzının atmadığını fark eden Z.Ö, 5 yaşındaki diğer kız çocuğunu da yanına alarak evden ayrılmıştı. İhbar üzerine olay yerine giden güvenlik güçleri, küçük kızın öldüğünü belirlemiş, yapılan araştırma sonucu Z.Ö. İzmir Asayiş Şube Müdürlüğü Güven Timleri tarafından Basmane semtinde yakalanmıştı.

Öte yandan Z.Ö'nün eşinin Mardin'de bulunduğu öğrenilmişti. (A.A.)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler