YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzmir'de seri katil alarmı
İzmir'de seri katil alarmı
26 Nisan 2010 10:28
Balçova ilçesinde bir gün arayla aynı şekilde iki cinayet işlendi. Başından vurularak öldürülen kadınların çanta ve cep telefonları alınıyor.

İzmir'in Balçova ilçesinde, Cumartesi gecesi Bankacı Esra Yaşar'ın tabancayla vurularak öldürüldüğü yerin bir sokak altında, bir kadın daha tabancayla öldürüldü.

Tayfun Sokak'tan geçmekte olan 25-30 yaşlarındaki bir kadın, silahlı bir kişi tarafından başından tabancayla vuruldu. Genç kadın olay yerinde hayatını kaybetti, saldırgan ise kaçtı.

Silah seslerini duyarak sokağa çıkan vatandaşlar, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen ekipler, zanlıyla ilgili ipucu elde etmek için çevrede geniş çaplı araştırma başlattı.

Vurulan kadının çanta ve cep telefonunun yanında olmadığı belirlenirken, zanlı tarafından alındığı ihtimali üzerinde durulduğu bildirildi.

Balçova'da Cumartesi gecesi, Çağdaş Caddesi'nde, aynı şekilde başından vurularak öldürülen 29 yaşındaki banka çalışanı Esra Yaşar'ın da çantası ve cep telefonu bulunamamıştı.

Öte yandan, olay yerinde toplanan vatandaşlar, üst üste meydana cinayetlerin ardından tepkilerini ve tedirginliklerini dile getirdi. İlçe sakinleri, olayların bir an önce aydınlatılıp, sorumluların cezalandırılmasını istedi.

Radikal

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler