YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İtirafçının açıklamaları şoke etti: O bomba da örgütten
Jandarmaya teslim olan bir terörist, 7 Haziran seçimleri öncesi HDP'nin Diyarbakır mitinginde patlayan bombanın PKK tarafından konulduğu söyledi.
İtirafçının açıklamaları şoke etti: O bomba da örgütten
23 Temmuz 2015 / 10:20 Güncelleme: 23 Temmuz 2015 / 10:22

Kendi rızasıyla jandarmaya teslim olan PKK üyesi genç, ortalığı karıştıracak iddialarda bulundu. Karar.com internet sitesinde yayımlanan habere göre, D.B isimli itirafçı, 7 Haziran seçimi öncesi Diyarbakır'daki HDP mitingine bombayı PKK'nın yerleştirdiğini söyledi.

SEÇİMLER GARANTİ ARTIK

İşte itirafçının kan donduran ifadesi: "Bombanın HDP'nin Diyarbakır'daki mitingine konulup patlatılacağını söylediler. Bomba patladıktan sonra Rojin isimli bayan sevindi. "Seçimler artık garanti, bizim işimiz kolaylaştı" dedi.

Mitingdeki patlamada 4 kişi ölmüştü

7 Haziran seçimi öncesi 5 Haziran'da HDP'nin Diyarbakır mitingi sırasında meydana gelen patlamada,  4 kişi hayatını kaybetmiş, 200'den fazla kişi yaralanmıştı.  Patlama sonrası HDP, iktidarı suçlamış ve sorumluların yakalanmasını istemişti.

 

AKŞAM

 // Hakki
Alper bey bizler sizleri okuyoruzda bu yetkililer okusa bile ne yaparlar çare nerde...
23 Temmuz 2015 11:40
DAHA NE BEKLİYORLAR
 // METİN2735
DAHA NE BEKLİYOR KÜRT KARDEŞLERİMİZ BUNLARIN OYUNUNA GELİYORLAR BUNLAR İMANSIZ BUNLAR VİCDANSIZ BUNLAR VATAN HAİNİ.ARTIK BUNLARA BİR TOKAT VURUN BUNLAR KANLA BESLENİYOR SİZİ MAŞA YAPIYORLAR.KÜRT SORUNU DİYE BİRŞEY YOK AMA BUNLAR KÜRT SORUNU ÇIKARTIYOR.KARDEŞİM BEN HANGİ HASTANEYE GİDİYORSAN SENDE GİDİYORSUN.BEN HANGİ OTOBÜSE BİNİYORSAN SENDE BİNİYORSUN SANA SEN KÜRTSÜN GİRME SEN KÜRTSÜN BİNME SEN KÜRTSÜN ÇIK DİYEN VARMI?YOK YOK VALLAHİDE YOK BİLLAHİDE DAHA NE O ZAMAN HANGİ AYRIMCILIKTAN BAHSEDİY...
23 Temmuz 2015 Perşembe 08:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler