YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Toptan Dede’nin mutluluk resmi
İşte Toptan Dede’nin mutluluk resmi
İşte Toptan Dede’nin mutluluk resmi
22 Nisan 2008 / 18:03 Güncelleme: 22 Nisan 2008 / 00:00

Seçildiği gün ikinci bir sevinci daha yaşamış, torunu Doruk hayata gözlerini açmıştı. Toptan bugün Meclis'te düzenlenen ağaç dikme töreninde sekiz buçuk aylık torunuyla birlikte ilk kez kameraların önüne çıktı.


MECLİS BAŞKANI SEÇİLDİĞİ GÜN TORUNU DOĞMUŞTU


Tarih 9 Ağustos 2007... Türkiye Büyük Millet Meclisi 24'üncü başkanını seçmeye hazırlanıyor. AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan başkanlığın en güçlü adayı. Toptan bir yandan destek istemek için partiler arasında mekik dokuyor. Bir yandan da aklı o gün doğması beklenen torununda.


Toptan temaslarına devam ederken müjdeli haber geliyor. Gözlerini dünyaya açan bebeğe "Doruk Köksal" adı veriliyor. Toptan aynı gün 450 milletvekilinin oyunu alarak Meclis Başkanlığı'na seçiliyor. Yani Toptan bir günde iki ayrı sevinci birlikte yaşıyor.


DEDE TORUN BİRLİKTE AĞAÇ DİKTİ


Doruk Köksal Toptan'ın doğumunun üzerinden yaklaşık sekiz buçuk ay geçti. Meclis Başkanı Toptan torunuyla birlikte ilk kez basının karşısına geçti. Toptan, Doruk bebekle birlikte Meclis'te düzenlenen ağaç dikme törenine katıldı.


Tema Onursal Başkanı Hayrattin Karaca'nın da katıldığı törende ağaç dikmenin önemine vurgu yapıldı. Konuşmaların ardından Meclis Başkanı toptan adına dikilen ağaca toprak attı. Sulama işini ise torunu ile birlikte yaptı.


Doruk Köksal Toptan dedesinin kucağında ağacı büyük bir dikkatle suladı. Ancak hem sıcak hem de kalabalıktan rahatsız olunca biraz huysuzlandı.


Sonuçta akıllarda Dede Meclis Başkanı ile torununun mutluluk pozları kaldı.


HABER: AHMET SÖZCAN


 GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler