YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte skandalların adamı Kamer Genç!
Bir değil iki değil üç değil! Kamer Genç skandalları
İşte skandalların adamı Kamer Genç!
27 Kasım 2013 / 17:50 Güncelleme: 27 Kasım 2013 / 17:52

Kamer Genç Meclis’in hiç kuşkusuz en çok tartışılan isimlerinden biri. Söyledikleri, yaptıkları, aldığı cezalar onu hep gündemin üst sıralarına taşıdı. Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a yönelik son çirkin hareketi ise bir çok kesime göre bardağı taşıran son damla oldu.İşte Kamer Genç'in 'utandıran' skandalları:

Kamer Genç’i hafızalara kazıyan olay “Çiçek sulama”yla başladı. Genç bir kadınla oğlunun evinde geceyi geçirdiği söylentilerine Genç “Oğlumun evine çiçek sulamaya gitmiştim” diyerek cevap verdi.

İntihar edeceğim

Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi durumunda aday olacaktır ve çok iddialıdır: Söz veriyorum size, halk beni seçmezse intihar edeceğim. Söz veriyorum burada intihar edeceğim. Ama halk beni seçerse siz intihar etmiş olacaksınız.

Haysiyetsiz misiniz afedersiniz

Kendisini yanlış anlayan bir milletvekilini azarlarken  seçtiği kelimeler bile hakaret içerir:

Don demedim kardeşim, bor dedim. Haysiyetsiz misiniz afedersiniz?

Fatma Şahin'e hakaret etti

Kamer Genç Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'e yönelik olarak “Atatürk olmasa acaba hangi tarikat mensubunun kim bilir kaçıncı eşi olurdunuz” demiş ve büyük tepki almıştı.

Gelen tepkileri susturmak için tekrardan kürsüde açıklama yaptığı sırada,  AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, sinkaflı çok ağır bir küfür savurarak, “O.....  ç....! P.. k...! Satılık köpek! Şerefsiz! Senin a...  s....” diye bağırmıştı. Buna karşılık olarakta Kamer Genç kürsüdeki su bardağını fırlattı.

Son saldırı dün akşam!

Son olarak Kamer Genç Japonya Milli Günü resepsiyonunda Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın konuşma yapmasına tepki gösterdi. Bu tepkiden sonra Enerji Bakanı Taner Yıldız’la bir gerginlik yaşayan Genç’e sosyal medyadan da tepki yağdı. Bakan ve AK Partilivekillerin yanı sıra ünlüler ve vatandaşlar da “CHP Kamer Genç’e haddini bildirsin” yorumları yaptı.

 

AKŞAM

DELİDİR DELİİİ
 // CİNETTİN VURTOKMAK
Herif nevrotik bir antisosyal kişilik bozukluğu yaşıyor. Aldığı alkol ve yaşlanma itibarı ile kronik şizofren olmuştur. 6 tane fitil yazıyorum. Geçmezse, önüne zehirli et atın gitsin. Sıradakiii!...
28 Kasım 2013 Perşembe 01:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler