YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte provokasyonun kanıtı
Gaziosmanpaşa'da HDP'lilerle Ülkücüler arasında yaşanan gerginlikte ortaya çıkan bir fotoğraf 'provokatörler sahnede' iddiasını kanıtladı. Fotoğraflardaki şahıs hem zafer işareti hem bozkurt işareti yapıyor!
İşte provokasyonun kanıtı
05 Haziran 2014 / 13:50 Güncelleme: 05 Haziran 2014 / 13:51

Gaziosmanpaşa'da pazar günü yaşanan olayların ardından dün tekrar stant açmak isteyen BDP'liler ile meydanda toplanan grup arasında gerginlik çıktı. Karşı karşıya gelen gruplara polis müdahale etti. Pazar gününden bu yana yaşanan olaylarda çekilen 2 farklı fotoğraftaki aynı kişi dikkat çekti.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da ülkücü grupla HDP'liler arasında pazar gününden bu yana gerginlik yaşanıyor.  Dün tekrar stant açmak isteyen BDP'liler meydanda toplanan grup yine karşı karşıya geldi. Polis biber gazı kullanarak iki grubu da dağıttı.

Yaşanan gerginlik sırasında çekilen iki farklı fotoğraftaki aynı şahıs dikkat çekti. Önce Ülkücü grubun arasında protestoya katılan pembe tişörtlü kişi bir sonraki HDP eyleminde zafer işareti yaparken fotoğraflandı.

rs1-001.jpegrs2.jpeg

15:14
 // GÖSTERİLERDE ARKADAŞ BULMA
O değil de, birinci resimde alt köşedeki tayt giymiş kadın dikkatimi çekti. Hdp'lilerin arasında ne işi var acaba? Konuya gelecek olursak, Mhp liler zaten elinde tuz, hıyar arıyorlar. Al birini vur ötekine. İkisi de aynı zihniyetteler. Aslında bunlar gibi gösteri ve talan meraklılarını Ukrayna'ya itelemek lazım. İşte o zaman memleket huzur bulur....
05 Haziran 2014 15:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler