YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte polisin kadın teröristle burun buruna geldiği an
Amerika'nın İstanbul Başkonsolosluğu'nda yaşanan çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde terörist kadını defalarca uyaran polis, direnen kadını en sonunda bacaklarından vurarak etkisiz hale getiriyor.
İşte polisin kadın teröristle burun buruna geldiği an
10 Ağustos 2015 / 12:39 Güncelleme: 10 Ağustos 2015 / 12:45

Amerikan Konsolosluğu'nda sabah saatlerinde saldıran iki kadından biri vurularak etkisiz hale getirilmiş, diğeri ise kaçarak kayıplara karışmıştı. İstinye'de hareketli saatler yaşanmasına neden olan olayın kamera görüntüleri de ortaya çıktı. 

Bir cep telefonu kamerasına yansıya görüntülerde polisin terörist kadını bir binanın bahçesinde sıkıştırıyor. Kadını defalarca teslim olması yönünde uyaran polis, zaman zaman uyarı amaçlı ateş de açıyor. Polis bir türlü teslim olmayan terörist kadını sonunda vurarak etkisiz hale getiriyor.

İşte o anlar:

 // ahmet
Başbakanımız polise soruşturma açıyor. Hergün eylem yapan katliyam yapan teröristlere ne olacak hastaneye götürüp tedavi ettiren.hemen idam etmeli olay yerinde...
10 Ağustos 2015 21:09
 // user
Simdi polise sorusturma acarlar davalar surer teroristi tedadavi edip salarlar...
10 Ağustos 2015 15:41
 // Rasim DUMAN
O polisimizin ellerinden de alnindan da opuyorum. Teroristlerin yakalanip hapse atilmalarini degil, bulunduklari mahalde oldurulmelerini istiyorum. Onlar bu milletin ekmegini yemeye layik degiller....
10 Ağustos 2015 13:08
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler