YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte oynanan oyunu gözler önüne seren selfie!
İstanbul'da görevli Batı ülkeleri konsolosları Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne gelerek, "casusluk" suçundan yargılanan CumHuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül'e destek verdi.
İşte oynanan oyunu gözler önüne seren selfie!
25 Mart 2016 / 14:46 Güncelleme: 25 Mart 2016 / 14:54

 İngiltere'nin İstanbul Başkonsolosu Leigh Turner, adliyede Can Dündar'la birlikte poz vererek Twitter hesabından İngilizce destek mesajı yayınladı.

Fransa'nın İstanbul Başkonsolosu Murial Domenach, Türkçe tweetinde, "Basın özgürlüğü, Adalet sarayındayız, Can Dündar ve Erdem Gül davasında, Avrupa, ABD ve Kanadalı meslektaşlarımla" derken, Hollanda'nın İstanbul Başkonsolusu Robert Schuddeboom ise duruşma salonundan fotoğraf paylaşarak, "Çok sayıda kişi dışarıda, Dündar ve Gül davası kapalı kapılar ardında mı yoksa açık mı olsun? Avukatlar dinleniyor" tweetini attı.
 
Batılı ülkelerin İstanbul'daki temsilcilerinin görevlerinin dışına çıkıp, ülkesi aleyhine "casusluk" yapan bir kişiyi desteklemek için seferber olmaları, oynanan oyunu gözler önüne serdi.

 // İşsiz
Cahil cahil yorumlar. Allah hepinize akıl fikir versin......
26 Mart 2016 15:43
 // isa
Kimlerin kimler icazetiyle gazetecilik yaptıkları iyot gibi ortaya çıktı....
25 Mart 2016 22:24
BU OYUN'DA ŞAŞILACAK ne VAR Kİ?!?
 // Halîme Gözüpek
Yargılanan canCâsus olunca: Dünya'da dinsizlik, îmânsızlık, vicdansızlık, ahlâksızlık, alçak ve nâmussuzlukda sınırTanımayanlarÖrgütü üyeleri de orada olur!!!...
25 Mart 2016 Cuma 20:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler