YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte okulların tatil olduğu iller...
İşte okulların tatil olduğu iller...
19 Ocak 2012 10:14
Yoğun kar yağışı ve soğuk hava tüm yurdu etkisi altına aldı. Bazı illerde de okullar yarı yıl tatiline erken başlamış oldu... E ne olsa Cuma günü ilk yarı yıl bitiyor. Peki hangi iller bugün kar tatili yapıyor.. İşte ayrıntılar;

DÜZCE

Düzce'de eğitime bir gün süreyle ara verildi.

Düzce Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Valilik Kriz Merkezi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan toplantıda 1 haftadır devam eden kar yağışının gece saatlerinde daha da yoğunlaşmasının ardından eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verilmesi kararı alındı.

KARABÜK

Karabük'te etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde bugün eğitime ara verildi.

Karabük Valiliğinden yapılan açıklamada, devam eden yoğun kar yağışının ulaşımı olumsuz etkilemesinden dolayı il merkezi, ilçeler, bağlı belde ve köylerdeki okul öncesi eğitim kurumları, ilköğretim okulları, ortaöğretim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime bugün ara verilmesinin kararlaştırıldığı bildirildi.

ZONGULDAK

Zonguldak'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezinde eğitime bugün ve yarın da ara verilecek.

Zonguldak Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, devam eden yoğun kar yağışının ulaşımı olumsuz etkilemesinden dolayı il merkezi, bağlı belde ve köylerdeki okul öncesi eğitim kurumları, ilköğretim okulları, ortaöğretim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime iki gün daha ara verilmesinin kararlaştırıldığı bildirildi.

Kentte yoğun kar yağışı nedeniyle pazartesi, salı ve bugün eğitim öğretime ara verilmişti.

BARTIN

Bartın'da etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitime bugün de ara verilecek.

Bartın Milli Eğitim Müdürü Hacı Ali Yeşilyurt, yoğun kar yağışının ulaşımı olumsuz etkilemesinden dolayı il merkezi, ilçeler ile bağlı belde ve köylerdeki okul öncesi eğitim kurumları, ilköğretim okulları, orta öğretim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime yarın da ara verilmesinin kararlaştırıldığını bildirdi.

Kar yağışı nedeniyle Bartın'da dün ve bugün de eğitime ara verilmişti.
(AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler