YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte MOSSAD'ın PKK üssü!
Türkiye, Kandil'de PKK'nın para ve silah depolarını vurdu. Durumdan rahatsız olan Yahudi lobisi kanlı terör örgütüne Stinger füzesi almak için harekete geçti. İsrail ajanlarının karargaha çevirdiği Süleymaniye Kültür Merkezi'ni görüntüledi.
İşte MOSSAD'ın PKK üssü!
19 Ağustos 2015 / 07:40 Güncelleme: 19 Ağustos 2015 / 08:48

Kalleşçe eylemlerine başlayan PKK sivil, asker, polis ayırt etmeden hain pusulara başlarken Türkiye de Kandil'e bomba yağdırdı.

Eskiden İsrail'den alındığı için bu ülkenin istihbarat servisi tarafından da kontrol edilebilen insansız hava araçları ve radar sistemini kullanan Türk ordusu, kendi yaptığı cihazları kullanınca dağdaki hainlere haber gidemedi. Türk Silahlı Kuvvetleri bu sayede hem Kandil'i yerle bir etti hem de örgütün daha önce hiç vurulmamış para ve cephane merkezlerini imha etti.

Büyük bir zarar gören terör örgütü maddi açından zor duruma düşünce bu durumdan en çok rahatsızlık duyan İsrail istihbarat örgütü MOSSAD oldu.

İsrail şimdiye kadar hiç yapmadığı bir işe soyunarak PKK'ya stinger füzesi almaya karar verdi. Bu plan gerçekleşirken MOSSAD ajanlarının karargah kurduğu Kuzey Irak'taki Süleymaniye Kültür Merkezi'nde PKK'lı isimlerle görüşme yapıldı. Füzeler gelene kadar zaman kazanmak isteyen PKK'nın elebaşıları Batı ülkelerinden yardım istedi.

rs-027.jpg

Görüntü almak yasak

Takvim bu planı deşifre etmekle kalmadı, birçok yabancı istihbarat servisinin cirit attığı, MOSSAD'ın ise adeta üs haline getirdiği o karanlık merkeze girdi.

Takvim'in izlenimlerine göre MOSSAD üssü, Kuzey Irak'ın Süleymaniye'de bir gizemli tepede bulunuyor. Medya Caddesi üzerinde Mar Yusuf Kilisesi'nin arkasındaki tepede bulunan Kültür Merkezi görünümlü MOSSAD'ın merkezi, çok iyi yetiştirilmiş ajanlar tarafından çok iyi korunuyor. Bu gizemli kültür merkezinin yakınına kameralı ve fotoğraf makineli hiç kimse yaklaştırılmıyor.

Karanlık merkez

Küçük bir tepede bulunan Süleymaniye Kültür Merkezi'nin çevresi yeşil çam ağaçları ile dolu. Kırmızı kalın beton duvarları olan kültür merkezinin içerisinde dinleme ve izleme odaları ile ses geçirmeyen toplantı odalarının bulunduğu belirtiliyor.

Yine adeta küçük bir kaleyi andıran Süleymaniye Kültür Merkezi'nin altında da ağır bombardımanlara dayanıklı ve içinde 3 aylık yiyecek-içeceğin olduğu sığınakların bulunduğu ifade ediliyor.

 

TAKVİM

Gereği yapılmalıdır...!!!
 // Muhafız
Bu Süleymaniye'de bulunan Mossad'ın üssünde genellikle pkk'ya silahlı eğitim veren pkk'nın içine sızmış olan Mossad'ın Shin Beth'in askeri kökenli elemanları ikamet etmektedir. Bu Mossad'ın üssünü pasifize etmenin en kolay yolu MİT mensuplarının buraya en yakın yerden Bora füzesiyle, 3 atışlık tam isabet şartıyla vurularak yok edilmelidir. Ayrıca bu Shin Beth elemanları güney Kıbrıs'ta tredof dağlarında pkk'ya silahlı eğitim vermeye devam etmektedir,bunlara karşı derhal gerekli ceva ver...
19 Ağustos 2015 Çarşamba 19:04
cozum sureci
 // uykucu
adli piyesin yazarlari. Okudunuz mu?...
19 Ağustos 2015 Çarşamba 09:38
 // Everest
Bu konu da niye Türkiye devletinin ilgili organları harekete geçmiyor da bu mesele sadece basın tarfından dile getiriliyor. Kuzey Irak B.Y. ile görüşülüp bilgi alınmalı ve varsa öyle bir yer deşifre edilmeli ve dünya kamuoyuna bu rezalet en net şekilde gösterilmelidir,...
19 Ağustos 2015 09:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler