YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Kılıçdaroğlu'na saldıran kişinin kimliği
TBMM İdare Amiri ve CHP Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir, yumruklu saldırı sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında olduğunu söyledi.
İşte Kılıçdaroğlu'na saldıran kişinin kimliği
08 Nisan 2014 / 14:23 Güncelleme: 08 Nisan 2014 / 15:36

Saldırgan gözaltına alındıktan CHP İstanbul milletvekilleri Aydın Ayaydın ve Ali Özgündüz ile Çankaya'da karakola giderek durumu takip ettiklerini belirten Özdemir, "Saldırgan Erzurumlu. Ankara Altındağ'da yaşıyor. 1986 doğumlu. İsmi Orhan Övet. Hiçbir partinin üyesi olmadığını bize söyledi. 3 milletvekili olarak biz konuyu takip ediyoruz" dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz ise "Şu anda saldırganın siyasi bağlantısını bilmiyoruz. Bizim partiyle bir ilgisinin olmadığını söyledi. Arada bir Alperen Ocaklarına gidip geliyormuş. Oranın da üyesi değilmiş. Meclise ziyaretçi gibi girmiş. Salı günleri birinin referans olmasına gerek yok. Meclise nasıl girdiğine, oraya kadar nasıl geldiğine bakılacak" diye konuştu.

Bu arada saldırganın uyuşturucu madde bulundurma, ruhsatsız silah taşıma dahil birçok suçtan sabıkasının bulunduğu öğrenildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

14:49
 // Ahmet
Çocuk feto nun hemşerisi. Feto çok kızmış...
08 Nisan 2014 14:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler