YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Kandil harekatını başlatan telsiz konuşması!
22 Temmuz’da Şanlıurfa Ceylanpınar’da 2 polisimizin uyurken, enselerinden kurşunlanarak şehit edildiği eylemi terör örgütü PKK’nın gerçekleştirdiği kesinleşti.
İşte Kandil harekatını başlatan telsiz konuşması!
13 Ağustos 2015 / 08:30 Güncelleme: 13 Ağustos 2015 / 08:31

Eylem sonrası PKK’lılar arasında yapılan ve güvenlik güçlerince tespit edilerek Başbakanlığa iletilen telsiz konuşması dün ortaya çıktı. Başbakan Davutoğlu’nun bir süre önce “O konuşmayı dinleyince Kandil’in vurulması kararını verdik” diyerek bahsettiği telsiz konuşmalarında, teröristler eylemi detaylı olarak örgüt yöneticilerine anlatıyor.

Başbakan Davutoğlu da bir süre önce “Ceylanpınar’da 2 polisimiz hunharca ensesinden vurularak şehit edilirken orada bir mesaj verilmek istendi. Biz de elde ettiğimiz telsiz konuşmalarından o mesajı aldığımız için aynı gece uçaklarımız Kandil üzerindeydi. Kim aynı mesajı bir daha vermeye kalkarsa aynı cevabı alır” diyerek katliamı PKK’nın gerçekleştirdiğinin belgelendiğini ifade etmişti.

22 Temmuz saat 13.04’ten itibaren Şanlıurfa kırsalındaki Rojhat ve Ararat kodlu teröristler arasındaki telsiz konuşması şöyle:

Ararat : Sabah 6’da Ceylanpınar’da Çevik Kuvvete ait iki polisi arkadaşlar vuruyor. İkisi de ölüyor. Üzerlerinden iki tane silah alınıyor. Kimliklerine de el konuluyor.

Rojhat : Tamam

Ararat : Bak isimlerini

vereyim. Feyaz Özsahra bu Kırşehirlidir. İkincisi Okan Acar.

Bu Niğdelidir.

Rojhat : Tamam

Ararat : Bu Suruç’taki katliama misilleme olarak yapılıyor.

Rojhat : Tamam

Ararat : Arkadaşlar sağlamdır. Olumsuz bir durum yoktur.

Rojhat : Polisler evin önünde o şekilde ölüyor değil mi ?

Ararat : Arkadaşlar lojmana sızıyor. Lojmanda vuruyorlar.

 

STAR

 // Mercek
Ey kandildeki moloz geri zekalı angut terörist bozuntuları Almanın İngilizin ve İsrail yahudisin kucağına oturupta kendinizi cehenneme kütük yapacağınıza Aklınızı kullanın
Ey Dünyanın terör ve teröris üretme odakları Biz kullanıymaya pek musaitiz vede hevesliyiz gelin bizi alın kucağınıza ve tepe tepe kullanın diyeceğinize biraz o küflenmiş beyninizi çalıştırında adam olun biraz adam adam gezi zekalı salaklar...
13 Ağustos 2015 09:39
 // Mercek
F-16 larda da kandile sızıyor ve namussuz alçak kahpenin döllerini gebertmek suretiyle gayya deresine yolluyor...
13 Ağustos 2015 09:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler