YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Gülen'in 1 dolarının sırrı...
FETÖ elebaşısının numeroloji merakına ve örgüt yapılanması itibariyle şekline dikkat çeken Bülent Erandaç, FETÖ yapısının masonik teşkilatla bağlantısını ele aldı
İşte Gülen'in 1 dolarının sırrı...
17 Ağustos 2016 / 02:07 Güncelleme: 17 Ağustos 2016 / 02:15

Kanal A'da yayınlanan Fatin Dağıstanlı'nın moderatörlüğünü yaptığı 'Türkiye'nin Seçimi' programına konuk olan Takvim Gazetesi yazarı Bülent Erandaç ve Cevdet Saral FETÖ yapılanmasına dair çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

İşte programda konuşulanlardan önemli satırbaşları:

FETÖ'NÜN EMNİYET VE FETÖ YAPILANMASI ÇOK FARKLI!

FETÖ yapılanmasının kurumlar arasında farklılık gösterdiğini ifade eden Saral," Emniyet teşkilatı içerisindeki yapılanmada hücreler içerisindeki kişilerin birbirini tanıdığı pozisyonlar vardır ama orduda bu yoktur. Orduda tek kişi bir abi tarafından ele alınıyor. 

Yukarı katlara taşınıncaya kadar kişinin muhattabı odur. Yani bağlantıları yoktur.Orada deşifrasyona azami derecede özen göstermişler. Gizlilik kuralları en ön safta değerlendirilmiş. Bu yapı o itibarla ordu içerisindeki yapılanmanın deşifresi bana göre biraz zordur yani üzerinde çok çalışılması gereken bir alandır" dedi.

1 DOLAR FETÖ OPERASYONLARININ KİMLİĞİNİ GÖSTERİYOR

Cevdet Saral şöyle devam etti:

FETÖ operasyonları sonucunda kim kimdiri anlayabilmek için herhalde 1 dolar bir işarettir ve kimlik gibi kullanılacaktır. Yani 1 dolar bu operasyonun kimliğidir diyebiliriz bir anlamda. Kişilerin kendilerinden oldukları gibi bir işaret fişi niteliği taşıyan bir kimlik taşıyan bir hadisedir. 
Hücreler arasındaki ilişkiyi 1 dolarla beraber sağlamış olacaklardı. Görüntüde bu çıkıyor başka bir analiz gelmediğine göre şuana kadar.

1 DOLAR DARBENİN ARKASINDAKİ ABD'Yİ İŞARET EDİYOR OLABİLİR!

1 dolar üzerine iddaalaşma ABD'nin geleneğinde de vardır herhalde. Öyle düşünüyorum. 1 dolar bir de sanki bu hadisenin arka ayağında Amerika'nın olduğu itibarını uyandırmak üzere bir pozisyon da ifade ediyor diye düşünebiliriz.

1 doların burada bir şifre olarak kullanılması bir etiket, kimlik olarak kullanılması gibi bir pozisyon emniyetin, polisin eline geçti. Polis de herkesin üzerinden 1 dolar çıkması gibi bir görüntüyü yadırgadı.

Acaba bu eylemin arkasında Amerika vardır işaretini yani 1 dolar üzerinden değerlendirmek suretiyle ni yakalayalım gibi sembollerle işi çözelim gibi bir görüntü de var işin içerisinde.

FETÖ'NÜN HER YERDEN ÇIKAN 1 DOLARLARI BİZE ŞUNU GÖSTERİR...

FETÖ'nün operasyonlarda sıklıkla ele geçirilen 1 dolarların neye dikkat çektiğini Erandaç, "Şimdi bu semboller Fettullah Gülen'in özelliklerinden bir tanesi. Numerolojiye çok meraklı. Tarihin derinlikleriyle bağlantılı numerolojiye çok ilgisi var ve sembollere çok önem veriyor. Bu da şu özelliğini gösteriyor. Masonik bir teşkilat.

 Bunların böyle çeşitli masonik işaretleri vardır. Bu işaretlerle birbirini tanır. Bir mason teşkilatında çok kişi birbirini bilmez ama biraraya geldikleri zaman şaşırırlar nasıl yanyana geliyoruz diye.
Bazen daha geniş yapılır bu toplantılar şatolarda. Büyük şatolar vardır. Dünyada dört tane büyük şato var. New York'ta var. New York'un özelliği var. İkincisi Berlin'de var. Üçüncüsü Londra'da var. Dördüncüsü Telaviv'de var.

Buradaki dünya çapındaki toplantıların yapıldığı dört büyük şato şuanda çok yoğun konuşuluyor illüminati denilen dünyayı yönetmeye karar vermiş adamlar, dünyanın tepesindeki adamlar.

Kimisi 33 diyor kimisi 333 diyor ama 33 dedikleri dakikada hemen İskoç RİT'İ akla geliyor. 33 burada en önemli madalyalardan en önemli rütbelerden biridir" sözleriyle ifade etti.

FETÖ, YAPILANMASIYLA TAM BİR MASONİK TEŞKİLATI ANDIRIYOR

FETÖ'nün yapılanma itibariyle masonik bir teşkilatı andırdığını söyleyen Erandaç bunu, "Cevdet Saral'ın yazdığı Terörün Gizli Efendileri adlı kitapta çok özellikli bir not var. Diyor ki: 'Fettullah Gülen'in 7 kişilik bir cuntası, bir yönetim kadrosu var. 

Dünya çapında operasyon yapan CIA'nın elindeki adam FETÖ üzerinden  kurduğu sistemde 7 kişi var. 7 kişinin içinde kainat imamı kendisi. Ülkeler var, içinde coğrafi bölgelerin imamları var. Ülkelerin imamı, bölgelerin imamı. Türkiye'ye geliyoruz, Türkiye'nin imamı. Sonra aşağılara iniyoruz; il imamları, ilçe imamları. Baktığımız zaman tam bir masonik teşkilat.

Böyle bir teşkilatın birbirini tanıması için başka işaretler olması lazım. İşte bu işaretler böyledir" sözleriyle açıkladı.

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 // ali
adam sirlar dunyasi gibi.sirlarin dunyasida abd =ingirtere ve israil...
17 Ağustos 2016 14:35
Hepsi Aynı Projenin Ürünü
 // Mithat
Fethullah Gülen, Adnan Oktar, Mustafa İslamoğlu, Alparslan Kuytul v.b. gibileri Müslüman toplumlara fesat karıştırmak amacıyla çok uzun yıllara dayalı yatırım yapılarak belli noktalara ulaştırılan projelerdir. Her birinin hayatları incelendiğinde belli bir evrede zayıf oldukları bir anda avlanıp millet düşmanlarının uygulamaya koydukları projeye uygun hale getirildikleri anlaşılabilir. Önceleri de benzeri alim müsvetteleri bu oyuna alet edilmiş ve en sonunda birisi "DEİST" olduğunu ilan etmişt...
17 Ağustos 2016 Çarşamba 14:20
Belli
 // CEM
Dünyanın en pis ve kanlı parası.Her insan kendine yaraşanı seçer....
17 Ağustos 2016 Çarşamba 12:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler