YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Göğebakan'ın ölüm sebebi
İşte Göğebakan'ın ölüm sebebi
31 Temmuz 2014 11:42
Sanatçı Murat Göğebakan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti, ünlü sanatçının ölüm sebebi kanser hastalığıydı.

Uzun süredir kanser tedavisi gören sanatçı Murat Göğebakan tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

Murat Göğebakan'ın ölüm haberi twitter.com'daki özel hesabından "Bugün Sabah saatlerinde "Sevgi Adamı" Murat GÖĞEBAKAN Hakka yürümüştür. Mekanın Cennet Olsun. [1968 - ∞]" sözleriyle duyuruldu. 

Murat Göğebakan'ın ölüm sebebi

46 yaşında hayata veda eden Murat Göğebakan kan kanserine yakalanmıştı. 2010 yılında hastalığını yenen Göğebakan yeniden müziğe dönmüştü. Ancak kanseri yeniden tekrarlamış ve iki hafta önce Murat Göğebakan hastaneye kaldırılmıştı. 

Göğebakan'ın vefat ettiği hastaneden yapılan yazılı açıklamada, "5 yıl önce lösemi teşhisi konulan Murat Göğebakan lösemi ve solunum yetmezliği sebebiyle 10 gündür hastanemizin yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekteydi. Bu sabah saat 08.45'te lösemiye bağlı ani kalp durması sonucu hayatını kaybetti" denildi.

Lösemi teşhisiyle tedavi gören ve geçtiğimiz hafta durumu ağırlaştığı için yaşam destek ünitesine bağlanan sanatçı için doktorları tarafından yapılan son açıklamada “Hastamızın altta yatan hastalığı neticesinde durumu ciddi” denilmişti.

Oğlundan açıklama geldi

Biz babamla arkadaş gibiydik. Her sabah futbol muhabbeti yapardık. Futbolu ve bu ülkeyi çok severdi. Herkesten Allah razı olsun. 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler