YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte FETÖ'cü hainlerin yeni üssü!
İsveç'te yayın yapan SVD gazetesi, Göçmenler Ofisinin rakamlarına göre son iki ayda Türkiye'den 176 kişinin İsveç'e iltica ettiğini kaydetti.
İşte FETÖ'cü hainlerin yeni üssü!
06 Ekim 2016 / 10:00 Güncelleme: 06 Ekim 2016 / 10:00

İsveç'in önde gelen gazetelerinden SVD, son iki ayda Türkiye'den İsveç'e gelip iltica edenlerin sayısının 176 olduğunu duyurdu.

Gazete, İsveç Göçmenler Ofisinin rakamlarına göre son iki ayda Türkiye'den 176 kişinin İsveç'e iltica ettiğini kaydederken, bunların Fetullahçı Terör Örgürü (FETÖ) bağlantılı kişiler olduğunu vurguladı.

Darbe girişimi sonrası İsveç'e kaçarak iltica başvurusu yapan Today's Zaman eski Ankara Temsilcisi Abdullah Bozkurt'un demeçlerine yer veren SVD, iltica edenlerin durumunun belirsiz olduğunu yazdı.

OTURUM İZNİ VERDİLER

Öte yandan Göçmenlik Ofisi, iltica başvurusu reddedilen FETÖ bağlantılı kişilerin Türkiye'ye gönderilmemesine karar verdi. Ofis, 15 Temmuz darbe girişiminden 3 gün sonra aldığı, ancak kamuoyuna daha sonra duyurduğu kararı uyarınca, FETÖ’yle somut bağlantıları bulunan Türk sığınmacıların, başvuruları reddedilmesine karşın ülkede kalmalarına izin verileceği belirtildi.

Fetullah Gulen Darbe Yapmadi
 // mehmet selim polat
AKP,nin yetistirdigi Abileridir.Okullari var.Zirbaliyanlar.Islam dusmani olanlardir.Ben ikisinide sevmiyorum....
06 Ekim 2016 Perşembe 18:23
harbi soru bu. yeriniz nerde olurdu bakiiim.
 // hursit dilaver
elinizi vicdanınızda olsun.iktidarda AKP ve tayyip bey olmayıp ta,mesela laikçi bir chp,ya da koalisyonu falan olup ta başbakan ecevit ya da kemal bey olaydı da FETO BU İHTİLALE BAŞLASAYDI,BEN NE TARAFTAN OLURUM.SİZ NE TARAFTAN OLURDUNUZ.hiç düşünmediniz tabi.ülkede ilk defa kemalist rejimin vekili CHP ye darbe yapılıyor.ne ederdiniz.sokaga çıkıp alkışlarmıydınız.hadi DARBEYE MARUZ OLANLAR KUMKAPI,ÇİÇEK PASAJI,NİŞANTAŞI BARLARINDA,KADİKÖY CAFELERİNE İKEN ya da sızmış iken SİZ NE EDERDİNİZ....
06 Ekim 2016 Perşembe 14:57
 // Ömer
Türkiye dost diye bildiği ve inandığı düşmanlarını tadınıdığnda iş işten çoktannn geçmiş olacak. Fetocu Hainleri adam gibi, dost ve müttefiklerinden iadesini, gerekirse süre belirterek isteyeceksin. Olmadı terör devleti ısrail ıle kaş-göz arasında yaptığınız anlaşma gibi kaldır- indir bir yasa ile hemen Vatandaşlıktan atın. Büyük devlet ve idareciliği bu değil mi? Yok diyorsanız kapıönü uşaklığı ve dilenciliğine DEVAM!...
06 Ekim 2016 12:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler