YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Fethullah Gülen'in yeni adresi
Takvim gazetesi yazarı Bülent Erandaç, Fethullah Gülen'in 10 Ağustos'tan sonra ABD'den ayrılıp Yeni Zelanda'ya gideceğini iddia etti.
İşte Fethullah Gülen'in yeni adresi
24 Temmuz 2014 / 10:14 Güncelleme: 24 Temmuz 2014 / 10:22

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sık sık 'ABD'ye Gülen'in iadesiyle' ilgili verdiği mesajlar Takvim gazetesi yazarı Bülent Erandaç'a göre işe yaradı.

Erandaç, "Cemaat dağılıyor!" başlıklı bugünkü yazısında Fethullah Gülen'in ABD'den sonra Yeni Zelanda'ya gideceği iddiasını yazdı.

"Başbakan, Fethullah Gülen'i Amerika'dan çekip almaya kararlı" diye yazan Erandaç, şu iddialarda bulundu:

Gülen nereye gidiyor?

Başbakan Erdoğan ATV-AHaber TV yayınında "Amerika'nın Gülen konusunda tavır almasını bekliyorum. Obama'ya bunu söyledim. Bir kırmızı bülten çıkardığımız andan itibaren, şu anda bulunduğu yerde duramayacaktır" derken, önemli bir gelişmenin işaretini verdi.

ABD, Fethullah Gülen'i iade eder mi, bilinmez ama açıklamalara göre Türkiye'nin 3. ülke talebine açık kapı bırakıldı. Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı'na başladıktan sonra ABD'nin Gülen'in 3'üncü bir ülkeye geçişine yardımcı olması söz konusu.

Sonuç: Fethullah Gülen'in yeni adresi, Britanya İmparatorluğu'nun parçalarından Yeni Zelanda olabilir. 10 Ağustos, Fethullah Gülen'in inlerinin dağıtılması sürecinin önemli bir aşaması olarak tarihe yazılacaktır."

güüleen
 // M.N.A
En iyisi nari cehennem vebiiselmasire gitsin...
25 Temmuz 2014 00:59
güüleen
 // M.N.A
En iyisi nari cehennem vebiiselmasire gitsin...
25 Temmuz 2014 00:59
16:15
 // FETOŞUN TÜRKİYE KORKUSU
Bu serseri mayın her ülkeyi tercih eder, yeterki içinde Türkiye olmasın. Nedir bu Türkiye fobisi Hocia!!!...
24 Temmuz 2014 16:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler