YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte 'Ermeni Tasarısı'nı hazırlayan Türk
İşte 'Ermeni Tasarısı'nı hazırlayan Türk
02 Haziran 2016 20:20
Almanya'da sözde Ermeni soykırımı iddialarına ilişkin onaylanan tasarıyı Yeşiller Partisinin Eş Başkan Cem Özdemir hazırladı.

Almanya Federal Parlamentosu, 1915 Ermeni Olayları’nı ‘soykırım’ olarak niteleyen yasa tasarısını kabul etti.

TASARIYI HAZIRLAYAN TÜRK

Tasarı, Ermenistan'daki soykırım anıtına çelenk koyan tek Türk olarak bilinen Cem Özdemir'in başkanlığındaki parti tarafından Parlamento'ya sunuldu.

TÜRKİYE VE ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI VAR

Cem Özdemir, daha önce tasarıyla ilgili verdiği röportajda “İnanıyorum ki bu karara Ankara çok kızacak. Ancak Federal Meclis Erdoğan gibi despot birine boyun eğmeyecek. Alman Dışişleri Bakanlığı’nın Ermeni soykırımına ilişkin dokümanları net ve açıktır. Alman parlamentosunun Ermeni soykırımını tanımasından sonra Türkiye’nin inkar etmesi zor olacak. Ne kadar zor olursa olsun, ancak kendi tarihimizle yüzleştiğimiz takdirde, anlaşmazlıklarda güvenilir bir biçimde arabuluculuk yapabilir; dini ve etnik azınlıkların korunmasına sahip çıkabiliriz" ifadelerini kullanmıştı.

KILIÇDAROĞLU VE DEMİRTAŞ'IN ALMANYA'DAKİ İLK ADRESİ CEM ÖZDEMİR OLMUŞTU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Almanya ziyaretlerinde ilk gittiği isimlerden biri olan Cem Özdemir, Cizre'de terör örgütü PKK'ya karşı süren operasyonların sorumlusu olarak Ankara hükümetini sorumlu tutmuştu.

1
 // 1
Bunlara Türk değilde hain falan deseniz tarihi kayıtlara Türk değilde hain paralı satılık şahsiyet falan deseniz mesela daha uygun geçer ... Türklüğün ne olduğunu o hain Ermeniler bile biliyor siz yapmayın bari......
03 Haziran 2016 05:41
yazık
 // mustafa
bu adamın enne va babası akrabaları gururmu duyuyor acaba bu ne olduğu belirsiz adamdan. senin kendine faydan yok türkiyeye düşmalık eden dünya devletleri var yıkamadı lar sen kimsin ve bu tasarıya evet diyen 11 sözde türk kökenli hainler de bir şey yapamazsınız. siz sadece kulanılıp atılan kağıt gibisiniz. yazık yazık....
03 Haziran 2016 Cuma 01:31
ermeni tohumu
 // doğu369
Kanı bozuk şerefsiz...
03 Haziran 2016 00:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler