YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Erdoğan'a tehdidin videosu
Paralel Yapı’ya yakınlığıyla bilinen iş adamları derneği TUSKON'un Başkanı Rızanur Meral'in 17 Aralık komplosunun ardından yaptığı skandal bir konuşma ortaya çıktı. Meral, bakın o konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümeti nasıl tehdit ediyor!
İşte Erdoğan'a tehdidin videosu
10 Mart 2016 / 17:48 Güncelleme: 10 Mart 2016 / 18:00

Ortaya çıkan videoda, Paralel Yapı'ya yakınlığı ile bilinen iş adamları derneği TUSKON'un Başkanı Rızanur Meral, "Yakın bir gelecekte kimlerin inlerde yaşadığını kimlerin saklanacak in arayacağını, kimlerin müsvedde, kimlerin asıl olduğunu herkes görecek" diyor.

Meral, hükümeti yıkmayı hedefleyen 17 Aralık darbe girişiminin hemen ardından 28 Şubat 2014'te TUSKON'da konuşmuştu.. Hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit etmişti.

O skandal sözlerin ardından salonda bulunan ve Fetullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen yüzlerce iş adamı Meral'i dakikalarca ayakta alkışlamıştı..

Bu görüntüler Paralel Yapı'yı destekleyen iş adamlarına yapılan operasyonların arka planını ortaya koydu. Operasyonlara "teşebbüs hürriyetine darbe" diyerek tepki gösteren bazı iş adamlarının 17 Aralık darbesine nasıl destek verdiğinin kanıtı olarak kayıtlara geçti..

 // Önce vatan
Bu herifin 7 ceddini bellemeyen Türkiye Türkiye değildir. Bu abd köpekleri bu siyon yalamaları bu milletin evlatları değildir. Bunlara destek olan kim varsa affı olmadan en şiddetli şekilde cezalandırmalıdır....
25 Haziran 2016 17:27
 // İlker
Bunların ya masalarında yada aralarında bir sorun va...
25 Haziran 2016 14:32
 // emin
Galiba Bayram Meral ile sadece soyadı benzetliği var...
11 Mart 2016 10:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler