YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte DP'yi uçuracak isim!
İşte DP'yi uçuracak isim!
19 Eylül 2010 07:55
"Dünyanın tanıdığı bu isim bizi uçuracak"...İşte bu sözler Demokrat Parti'yi karıştırdı. Teklif DP GİK üyesi Orhan Keçeli'ye ait...Peki DP'yi uçuşa hazırlayacak bu isim kim dersiniz? İşte yanıtı...

Demokrat Parti'nin 12 Kasım'da yapılacak kongresinde Genel Başkanlığı'na Ergenekon sanığı Mehmet Haberal'ın getirilme önerisi partiyi karıştırdı.

Haberal'ı DP'nin başına getirme teklifi GİK Üyesi Orhan Keçeli tarafından gündeme getirildi. Haberal'a henüz teklif götürmediklerini belirten Keçeli, Süleyman Demirel'in devreye girmesi durumunda Haberal'ın öneriyi reddetmeyeceğini söyledi. Keçeli, "Haberal'ın seçilmesi DP açısından bomba etkisi yaratır. Dünyanın tanıdığı bir isim bizi uçurur" dedi.

MİLLET MENDERES'İ, BİZ ERGENEKON'U

ANAP genel başkanlığı görevini bırakarak DP'nin oluşumunu sağlayan Genel Başkan Yardımcısı Salih Uzun ise "Yeter artık" diye tepki gösterdi. AK Parti'nin Menderes ve Özal'a sahip çıktığına dikkat çeken Uzun, "Adamlar Menderes'i, Özal'ı sahipleniyor, biz de Ergenekon'u. Bunda bir terslik yok mu? (Yeni şafak)

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler