YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte CHP'nin muhtemel Köşk adayı
İl Başkanları, Cumhurbaşkanlığı makamında görmek istedikleri 3 ismi CHP liderine bildirirken, Büyükerşen'in ismi ön plana çıktı.
İşte CHP'nin muhtemel Köşk adayı
27 Nisan 2014 / 10:04 Güncelleme: 27 Nisan 2014 / 10:30

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre, seçim sonuçlarını değerlendirmek için Parti Genel Merkezi'nde il başkanlarını toplayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, her başkandan cumhurbaşkanlığı seçimi için 3'er isim bildirmesini istedi. İl başkanları da Köşk'te görmek istedikleri isimleri yazarak görüşlerini iletti.

Edinilen bilgiye göre, bildirilen isimler arasında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in ismi öne çıktı. Toplantıda yerel seçimlere değinen Kılıçdaroğlu sonuçların memnun edici olmadığını söyleyerek, “Ben memnun değilsem, inanıyorum ki sizler de memnun değilsiniz. O zaman oturacağız beklediğimizle, karşılaştığımız tabloyu masaya yatıracağız” dedi.

İl başkanları da aday belirlemede ciddi hatalar yapıldığını, seçim bütçesinin yetersiz kaldığını, aday belirlerken örgütlerin görüşünün yeterince alınmadığını belirtti. Bazı il başkanları önümüzdeki dönemde bir tüzük kurultayı yapılmasını ve Baykal döneminde uygulanan güçlü genel sekreterlik modeline geri dönülmesini teklif etti.

heykelci yılmaz
 // Daima millet Daima millet
Bir sen eksiktin sende katıl tam olsun ne Cumhurbaşkanlığı yahu önce Belediyeciliği öğren sonra bu işlere giriş senin harcın değil bu işler.:))))))
Not: park ve heykellere devam......
27 Nisan 2014 Pazar 14:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler