YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte CHP'nin gizli koalisyon ajandasındaki kumpas planı!
Siyasetçi-Yazar Savcı Sayan, CHP'nin gizli koalisyon ajandasını deşifre etti. Sayan, CHP'nin koalisyon kurmaktaki amacının ülkeye yarar getirmek için olmadığını aksine bu planların kirli amaçlar barındırdığını belirtti.
İşte CHP'nin gizli koalisyon ajandasındaki kumpas planı!
02 Temmuz 2015 / 09:05 Güncelleme: 02 Temmuz 2015 / 09:09

Kanal A ekranlarında A Politik programına konuk olan Siyasetçi-Yazar Savcı Sayan, CHP'nin AK Parti ile kurmak istediği koalisyonun görünmeyen ayrıntılarını deşifre etti.

İşte Savcı Sayan'ın o açıklaması:

"Şimdi yani söylenebilecek kadarıyla söyleyeyim. Hepsini belki bugün söylemeyebiliriz. Çünkü biliyorsunuz bunun hukuki boyutu var. Kanıtlama boyutu falan var. Ama kaynak CHP'den vekil arkadaşlarımdan birisi. Şimdi aslında herkes zannediyor ki, CHP'nin amacı koalisyonu kurmak ve ülkeye rahatlık getirmek. Böyle bir şey yok. Yani bu amaçla kurulan bir koalisyona destek olmak için mücadele etmiyor CHP."

"CHP'de Genel Başkan ve birkaç kişi bu işi farklı götürmek istiyorlar. Bunu oraya gelmelerine sebep olan insanlara diyet borçlarını ödemek adına yapıyorlar. Ve hala ipleri o adamların elinde olduğu için o adamların istediklerini yapmak peşindeler. Ve Türkiye'yi Gezi'den daha büyük tehlikelerle karşı karşıya getirmek için koalisyon ortağı olma düşüncesindeler. Daha önce bunlar Sayın Baykal'a çok direttiler. İşte biz AK Parti'yi devirelim seni Başbakan yapalım gibi. Sayın Baykal bütün bunlara karşı direndi. Şimdi CHP'nin sunduğu şartlar hepsi göstermelik şeyler."

"Bunların amacı, "biz AK Parti'yi kandırıp bunlarla koalisyonu kurabilirsek, alacağımız bakanlıklarda biraz görev yapacağız sonra bu bakanlıklarda, eski bakanlara ait dosyalar varmış" gibi söylentiler ortaya çıkaracaklar. Bu sadece 4 bakana mahsus değil. CHP bakanlıklardan birini aldığında daha önce düzmece ses kayıtları, tapeler, dosyalar aldıkları kişiler onlara yeniden düzmece kayıtlar hazırlayacaklar. Hemen CHP diyecek ki, "Efendim eski Bakan bakanlığın içini boşaltmış." AK Parti'nin gösterdiği tepkinin ardından hemen koalisyonu bozacaklar. Aydın Doğan Medyası, Paralel Medya büyük bir algı operasyonuyla, "Bak gördünüz mü? İşte bu yüzden koalisyonu bozduk" diyecek. Asıl amaç budur, koalisyon amacı budur."

 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

Asla olmamalı...!!!
 // Muhafız
Asla KOALISYON hükümeti olmamalı...!!!derhal erken SEÇİM olmalı;çünkü erken seçim olduğu takdirde herkes çok iyi biliyor ki bir daha hdp OY hırsızlığı yapamayacaktır...!!! Bunu çoğu kişi eşşek gibi de biliyor,bildiği içinde erken seçime gidilmesini istemiyor Erken seçimde kaybedecek parti hdp'dir...!!!...
03 Temmuz 2015 Cuma 05:31
 // serdar
Chp ile koalisyon olursa oyum mhp'ye döner ona göre sakın taban'ın istemediğini yapma bitersin akp...
02 Temmuz 2015 15:11
tekrar seçim...
 // Abdullah
Asla ve asla chp ile koalisyon istemiyoruz. aslında koalisyon istemiyoruz. 13 senedir alıştık şahlanmaya koalisyon köstek olur, tekrar seçim......
02 Temmuz 2015 Perşembe 13:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler