YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Cemaat'in Sözcü'sü!
Eski azılı Cemaat düşmanı Sözcü yazarı Emin Çölaşan, "Bizim yapamadığımızı Cemaat yaptı diyerek Fethullah Gülen Cemaati'ni öve öve bitiremedi.
İşte Cemaat'in Sözcü'sü!
25 Aralık 2013 / 19:24 Güncelleme: 25 Aralık 2013 / 19:26

Darbecileri öven yazılarıyla bilinen Sözcü Gazetesi yazarı Emin Çölaşan, Fethullah Gülen Cemaati için övgü dolu sözler kullandı.

Çölaşan, "Bizim yapamadığımızı Cemaat başardı" diyerek Cemaat medyası ile darbe yanlısı medyanın kirli ittifakını gözler önüne serdi. Sözcü yazarı, Cemaat'in bu operasyonun içinde bulunmasının kendileri için bulunmaz bir nimet olduğunu dile getirerek Fethullah Gülen'e şükranlarını dile getirdi.

1387914136902.jpg


Sözcü Gazetesine verdiği röportajda Cemaat ile AK Parti arasında böyle bir kavga beklemediğini itiraf eden Emin Çölaşan, bu işten en çok kendilerinin karlı çıkacağını dile getirdi.

17 Aralık Operasyonu'nun arkasında Fethullah Gülen Cemaati'nin olduğunu belirten Çölaşan, "Biz bu işin içinde yokuz demesine inanmam. Varlar ve iyi ki de varlar! Bizim başaramadığımızı onlar başardı! Biz biliyorduk ama belgeler elimizde değildi. Onlar, devleti ele geçirmiş olmanın avantajını kullandı." dedi.

 

TAKVİM

23:58
 // yozgat
böyle müslümanli olurmu ? Müslüman ,müslümanin kuyusunu kazarmi ? ALLAH yardim etsin devletimize erdogana ALLAH yolunu aydinlatsin insallah... O yapilan oyunlarida bozar ALLAHIM insallah....
25 Aralık 2013 23:58
22:15
 // Tuzak
Tayyiple şaha kalkan atı zincire vurmak istiyorlar.malum şer ittifakı bu sefer açık oynuyor herkesin gerçek yüzü açıga çıktı derlerya her işte bir hayır vardır bu konuda da birilerinin daha gerçek yüzünü gördük ya. Ama bu kumpasda tutmazsa birilerinin bitişini erdoganın devleştigini görecegiz....
25 Aralık 2013 22:15
21:28
 // SÖZCÜ'NÜN CEMAATİ
Cemaat'in değil, Sözcü'nün Cemaatiydiler zaten. Fetoel Baba, beddua adı altında, talimatı vermişti zaten. Ulan Feto! Şimdiye kadar sana Hüsnü Zan ile baktığım için, kendimden utanıyorum. Haham başı, ecnebi uşağı seni!...
25 Aralık 2013 21:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler