YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte 'Cemaat'in operasyon ortakları
Gazeteci yazar Hasan Celal Güzel, üst üste gelen operasyonların sadece Başbakan'a yönelik olduğunu ve cemaatin bunları tek başına yapamayacağını yazdı.
İşte 'Cemaat'in operasyon ortakları
19 Ocak 2014 / 22:14 Güncelleme: 19 Ocak 2014 / 22:30

Hasan Celal Güzel, yolsuzluk iddialarının sadece bir kılıf olduğunu, operasyonların aslında sadece Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı yerinden etmek için yapıldığını yazdı. Güzel bir iddiayı da ortaya attı ve "Cemaat bunları tek başına yapamaz" dedi.

Hükümet-cemaat arasındaki kavganın sadece MİT Başkanı konusundaki anlaşmazlık ve dershane tartışmalarının olmadığını anlatan Hasan Celal Güzel, operasyonların daha büyük bağlantılar sayesinde gerçekleştirildiğini ortaya koydu.

Demirel-Özal-Ecevit de çok çekti

Hasan Celal Güzel, Başbakan Erdoğan'dan önce Süleyman Demirel, Turgut Özal ve Bülent Ecevit'in de devlet içindeki yapılanmaya karşı farklı mücadele yöntemleri ile savaştığını; ancak kazanamadığını hatırlattı. Recep Tayyip Erdoğan'ın işinin zor olduğunu ima eden Güzel, ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun siyasette görülmemiş bir üslupla pervasızca konuştuğuna dikkat çekti.

Operasyonlar, "İşte bunların işi"

Güzel, komplonun arkasında olanları sıralarken, "Hiçbir şekilde işbirliği içinde olduklarını düşünmüyorum; ama bu komplonun arkasında Neocon'ların, Evangelist'lerin, MOSSAD'ın ve Yahudi Lobisi'nin bulunduğu anlaşılıyordu. Diğer taraftan, başta Türk ekonomisi olmak üzere Türkiye'ye ve insanımıza zarar veren bu komplo, en fazla CHP ve MHP muhalefetinin işine geliyordu" diye yazdı.

 

 

13:53
 // M.N.A.
Sayin Güzel çok güzel tahlil yaptınız yalniz M.H.P .C.H.P çok büyük hsta yapıyorlar ilk önce bu şeytana hizmet hareketi tasfiye edilmesi lazim yoksa iktidara kim gelirse grlsin bu şeytana hizmet hareketi akillarini hipotek altina aldıkları hakim ve savcilarla parmaklarinda oynatirlar pensilvanyadaki şebeke seytani hiç bir hükümete rahat vermez...
20 Ocak 2014 13:53
12:54
 // Deşifre oldular
Çok güzel yazmışsınız elinize saglık artık halk gözünü açıp etrafına bir bakmalı kim ne yapıyor ne diyor operasyonu planlayan uygulayan destek verenler gün gibi ortada bunları görmek lazım.sayın güzelde yazmış ecevit bunlara yenilmiş erdoganın da işi zor kaybederse yine türkiye kaybedecek....
20 Ocak 2014 12:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler