YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Binali Yıldırım'ın Başbakanlık sloganı
Ahmet Davutoğlu sonrası AK Parti'nin yeni genel başkan adayı resmen açıklandı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partinin yeni genel başkan adayının Binali Yıldırım olduğunu açıkladı. Yıldırım, kongreye "Güçlendiren Başbakan" sloganı ile yola çıkacak.
İşte Binali Yıldırım'ın Başbakanlık sloganı
20 Mayıs 2016 / 07:17 Güncelleme: 20 Mayıs 2016 / 11:56

AK Parti'nin 22 Mayıs Pazar günü yapılacak AK Parti 2. Olağanüstü Kongresi'nde aday olacak yeni genel başkan resmen açıklandı. AK Parti kongreye Binali Yıldırım ile gitme kararı aldı. Yıldırım, kongrede "Güçlendiren Başbakan" sloganı ile yola çıkacak.

Binali Yıldırım'ın ismi hem memleketi Erzincan hem de seçim bölgesi olan İzmir'de büyük sevinçle karşılandı.

AK Parti'nin 22 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü kongresinde Binali Yıldırım, önce genel başkan seçilecek ardından da akşam saatlerinde Beştepe'ye çıkarak hükümeti kurma görevi alacak.

BAŞBAKAN YILDIRIM

Bu arada Binali Yıldırım için hazırlanan Facebook sayfası da kullanıma açıldı. Başbakan Binali Yıldırım adıyla açılan hesapta, Yıldırım'ın yeni dönem için kullanacağı sloganda yer aldı.

r1-026.jpg

İşte Yıldırım'ın yeni Facebook adresi: https://www.facebook.com/basbakanbinaliyildirim/?fref=ts

 

 // Şakir
Buda sizi hiç mahçup etmeyecek inşallah göreceksiniz...
20 Mayıs 2016 15:28
BAKAN BAKAN DA.......
 // **
BAŞBAKAN DEĞİL ,BOŞBAKAN SEÇİMLERDE SEÇTİĞİM BAŞBAKANI İSTİYORUM HİİİÇ KUSURA BAKMAYIN KOL KIRILIR YEN İÇİNDE KALMAZ DEVİR İLETİŞİM DEVRİ!!!...
20 Mayıs 2016 Cuma 13:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler