YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte AK Parti'nin seçim şarkısı
Başbakan Erdoğan'a hayran olduğunu belirten bir hurdacı Erdoğan'a hitaben bir şiir yazdı daha sonra bir de bu şiire beste yaptı. İşte AK Parti'nin yeni seçim şarkısı...
İşte AK Parti'nin seçim şarkısı
10 Ekim 2011 / 12:43 Güncelleme: 10 Ekim 2011 / 12:43

Erzurum'un Narman İlçesi'nde hurdacılık yapan Selim Albayrak, Başbakan Erdoğan için yazdığı şiirin Ak Parti mitinglerinde kullanıldığını söyleyerek, partililerin kendisine bir teşekkür dahi etmediğini bununda kendisini üzdüğünü belirtti.

Başbakan Erdoğan'a hayranlığını belirten şiirinin vatandaşlar tarafındanda beğenildiğini anlatan Selim Albayrak, "Başbakan Erdoğan'la bir araya gelmeyi çok isterdim. Ama kısmet olmadı" dedi.

Hurdacılık yaparak ailesinin geçimini sağlayan Selim şiiri dinleyenlerin çok etkilendiğini ifade eden Selim Albayrak, "Ben başbakanımızı çok seviyorum. Bu şiiri de ona olan hayranlığımı dile getirmek için yazmıştım. Fakat elimden tutanım olmadı" diye konuştu.
Tortum Ak Parti İlçe Başkanı Lokman Uzun da Narmanlı Selim'in şarkı ve şiirlerini seçim meydanlarında kullandıklarını belirterek, kendisine teşekkür etti. (İHA)

helal sana
 // mehmet sagiroglu
vallahi agzina saglik topragim benimm tebrik ediyorummm seniii agzina saglik...
28 Şubat 2012 01:49
narmanlı selime yorum
 // metehan selvi
selim abi sen üzülme seni 7 den 70 e kutluyoruz narman halkı sana boyun büksede biz sana her durumda YAR DMCI OLURUZ AYNI İLÇENİN AYNI MAHALLENİ İNSANLARYIZI BİZ SENİNLE GURUDUYUYORUZZZZZ!!!!!!! ERZRUUMSENİMLE GURURDUYUYOR...
15 Ekim 2011 20:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler