YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'un güvenliğini sağlamaya gayret edeceğiz
İstanbul'un güvenliğini sağlamaya gayret edeceğiz
20 Aralık 2013 08:51
İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Selami Altınok, Türkiye'nin göz bebeği İstanbul'da görev yapmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Hüseyin Çapkın'ın görevden alınmasının ardından atanan Altınok, Emniyet'ten ayrılırken gazetecilere açıklamada bulundu.

İstanbul halkının huzurunu güvenliğini ve mutluluğunu sağlamaya gayret edeceklerini belirten Altınok, "Böyle bir göreve terfi edildim. İnşallah Allah utandırmaz. Başarılı olmaya çalışacağız. İstanbul halkının huzurunu güvenliğini mutluluğunu sağlamaya gayret edeceğiz.

Gayemiz amacımız bu. İstanbul Türkiye'nin göz bebeği bir şehir. Burada görev yapmaktan da mutluluk duyuyorum. İnşallah sizlerle de böyle güzel günlerde birlikte oluruz." diye konuştu.

Vali Hüseyin Avni Mutlu ile 3 saatlik görüşmesinin ardından yaklaşık bir saat sonra Vatan Emniyet Müdürlüğü binasına geri dönmesinin sebebini soran gazetecilere açıklamada bulunan Altınok, "Brifing aldım arkadaşlarımdan. Tanımaya çalışıyorum. Farklı bir teşkilat. Öğrenmeye gayret ediyorum." şeklinde konuştu.

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu hakkında sorulan bir soruya ise Altınok,"O konuda şu anda bir açıklama yapmak uygun değil diye düşünüyorum." dedi.

 

CİHAN

Etiketler:
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler