YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbullular için güzel haber
İran lideri Ahmedinejad'ın 25. İSEDAK Toplantısına katılmak üzere Türkiye' ye gelecek olması nedeniyle yollar trafiğe kapatılmayacak
İstanbullular için güzel haber
08 Kasım 2009 / 08:26 Güncelleme: 08 Kasım 2009 / 08:30

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Altınok, 25. İSEDAK Toplantısı nedeniyle İstanbul'a gelecek İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad için yolların trafiğe kapatılmayacağını söyledi.

Altınok, yaptığı açıklamada, İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad'ın İslam Konferansı Teşkilatı (İKT) Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK) 25. Toplantısı'na katılmak üzere bugün İstanbul'a geleceğini belirterek, bazı basın yayın organlarında ziyaret dolayısıyla yolların trafiğe kapatılacağı yönünde haberlerin yer aldığını hatırlattı.

Mehmet Altınok, konuyla ilgili olarak, ''Kendisini hava alanında karşıladıktan sonra kalacağı otele kadar güvenlik önlemleri altında götüreceğiz, ancak bu sırada trafikte hiçbir aksama yaşanmayacak. Geçişi sırasında yollar trafiğe kapatılmayacak'' dedi.

İstanbulluların, daha önceki benzer ziyaretlerdeki problemleri yaşamayacağını ifade eden Altınok, ''İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, karşılamanın ardından kalacağı otele giderek istirahate çekilecek, pazartesi günü de katılacağı toplantıya iştirak edecek'' diye konuştu.
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler