YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da yer gösteriyor
Faili meçhul cinayeler soruşturmasında tutuklu bulunan Ayhan Çarkın, yer gösterme amacıyla Silivri'nin Beyciler köyünde ormanlık bir alana götürüldü.
İstanbul'da yer gösteriyor
22 Aralık 2011 / 11:47 Güncelleme: 22 Aralık 2011 / 14:10

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu cezaevinden yer gösterme işlemi için çıkarılarak İstanbul'a getirilen Ayhan Çarkın, Silivri'nin Beyciler köyünde ormanlık bir alana götürüldü.

Silivri'nin Kuşbahçe mevkisinde yapılan aramaların ardından Ayhan Çarkın ve beraberindeki ekipler, Beyciler köyünde ormanlık bir alana geçti.
 

"ŞU CESETLER BULUNSUN DA RAHATLIYAYIM"

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu cezaevinden yer gösterme işlemi için çıkarılarak İstanbul'a getirilen Ayhan Çarkın, ''Şu cesetler bulunsun da rahatlayayım, inşallah bulunur'' dedi.

Ayhan Çarkın'ın yer gösterme işlemine katılan ekipler, Silivri'nin Kuşbahçe mevkisinde bulunan et lokantasının yakınındaki geniş bir alana bant çekerek giriş çıkışları durdurdu.

Çapayla bu alandaki bazı yerlerin otlarını temizleyen ekipler, detektörler ve köpeklerle aramalar yapıyor.

Aramalar sırasında Çarkın'ın yanındaki polislere ''Şu cesetler bulunsun da rahatlayayım, inşallah bulunur'' dediği, incelemeye eşlik eden eden savcının da Çarkın'a ''Burada çeşme hatırlıyor musun  Demiryolunu hatırlıyor musun '' diye sorduğu duyuldu.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler