YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da inanılmaz olay!
İstanbul'da inanılmaz olay!
27 Aralık 2009 10:16
"Ben MİT'çiyim, seni mahvederim" dedi, dediğini de yaptı!

İstanbul'da bu kadarına da pes dedirtecek bir dolandırıcılık olayı yaşandı.Kızının kimliğini kullanarak 14 yaş küçük erkekle evlendi, aldıkları evi oğluna tapulattı. Kocası fark edince "Ben MİT'çiyim, seni mahvederim" diye tehdit etti. Sonra da "Tecavüze uğradım" diyerek kocasını hapse attırdı...

İstanbul'da bu kadarına da pes dedirtecek bir dolandırıcılık olayı yaşandı. Nermin Bostancı adlı kadın, ilk eşinden olan kızıyla bir olup ikinci kocasını dolandırdı. Ardından “Ben MİT’te çalışıyorum” diyerek kocasını tehdit etti. Sahtekar kadının oyunu ise mahkemede ortaya çıktı.

HAFIZAMI KAYBETTİM YALANI

İddiaya göre olay şöyle gelişti. Tanıştığı insanları "Depremde hafızamı da kaybettim" diyerek kandıran Bostancı, 2003'te belediyede çalışan Nihat G. ile evlendi. G. bir ev alıp bunu karısının üzerine yaptı. Ardından Nihat G. karısının Sinem Sırma kimliğini kullandığını fark etti. Nermin G. "Depremde kimliğimi kaybettim. Evdeki tek kimlik buydu" cevabını verince Nihat G. kuşkulanmadı.

2 yıl geçtikten sonra kadının kızı yani Sinem Sırma ortaya çıkıp annesiyle Nihat G.'nin evliliğinin iptalini istedi. Şok olan Nihat G. ana- kızın kendini dolandırdığını anlayıp boşanmak istedi. Bostancı "MİT'te çalışıyorum. Başına çorap örerim" diyerek adamı tehdit etti. Bu da yetmezmiş gibi "Bu adam bana tecavüz etti" diyerek kocasını tutuklattı. Talihsiz adam başına gelenleri mahkemede anlatınca serbest kaldı. Şimdi ise Nermin Bostancı, akli dengesinin yerinde olup olmadığının anlaşılması için Adli Tıp’a sevk edildi.

Bugün

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler