YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da canlı bomba
İstanbul Sancatepe'de meydana gelen patlamada bir kişi hayatını kaybetti. Ölen kişinin kadın canlı bomba olduğu ileri sürüldü.
İstanbul'da canlı bomba
10 Şubat 2012 / 07:30 Güncelleme: 10 Şubat 2012 / 08:50

İstanbul'da üzerindeki bomba patlayan bir kişi parçalanarak feci şekilde öldü.

Canlı bomba olduğu ileri sürülen kişinin yanında bulunan bir başkasının da patlamadan sonra olay yerinden hızlıca kaçtığı öğrenildi. Sancaktepe Akpınar Mahallesi'nde meydana gelen olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Bölge güvenlik çemberine alındı.

CESET ADLİ TIP'A KALDIRILDI

Sancaktepe'deki patlamada parçalanarak ölen şahsın cesedi olay yerinden kaldırıldı. Adli Tıp Kurumu'na götürülen ceset üzerinde otopsi yapılacak.

Akpınar Mahallesi'nde meydana gelen patlamada ölen şahsın olay yerindeki cesedinde yapılan inceleme tamamlandı. Ceset cenaze aracıyla Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler cesedin kaldırılmasının ardından da incelemelerini sürdürdü.

Öte yandan patlama sırasında olay yerinde olduğu ve yaralı olarak kaçtığı ileri sürülen kişinin yakalanması için de çalışmalar devam ediyor. Polis ekipleri İstanbul genelindeki hastaneleri didik didik arıyor. 

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler