YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da bombalı gece
İstanbul'da bombalı gece
28 Kasım 2011 08:26
Bağcılar'da terör yandaşları yine olay çıkardı. Marketin camlarını kırıp içeri giren 3 kişilik grup, ses bombası atıp kaçtı. Polis kaçan zanlıları arıyor.

Bağcılar'da, yüzleri maskeli terör örgütü yandaşları bir markete ses bombası attıktan sonra kaçtı. Olayda yaralanan olmadı. Markette maddi hasar meydana geldi.

Olay, dün saat 21.00 sıralarında, Demirkapı Mahallesi Yonca Sokak üzerinde meydana geldi. Ellerindeki taşlarla marketin camlarını kırdıktan sonra içeriye giren 3-4 kişilik grup, marketin içerisine ses bombası attı. Bu sırada market çalışanları büyük bir panikle dışarıya çıktı. Terör örgütü yandaşları olaydan sonra izlerini kaybettirmeyi başardı.

Bir market çalışanı, "Çalıştığımız esnada birkaç kişilik grup içeriye girdi. Bizim kenara çekilmemizi istediler. O esnada bir müşteri içeride vardı. Çevreye zarar verdiler. Ardından büyük bir patlama meydana geldi. Grup hızla kaçtı" dedi.

Görgü tanıkları ise, daha önce de söz konusu markete benzer bir saldırının yapıldığını söyledi. Polis ekipleri, zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.

Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler