YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da aile katliamı: 6 ölü
İstanbul'da aile katliamı: 6 ölü
03 Kasım 2012 09:12
Bağcılar'da cinnet getiren bir kişi, 3 çocuğu ile kardeşini öldürüp, eşini ve 5 çocuğunu yaraladıktan sonra kendisini vurdu.

Bağcılar'da cinnet sonucu meydana gelen olayda hayatını kaybedenlerin sayısı 6'ya yükseldi.

Olayın ardından ağır yaralı olarak Özel İstanbul Medicine Hospital'e kaldırılan Abidin Sargık (5), yapılan ilk müdahalenin ardından Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Başına 2 kurşun isabet eden 5 yaşındaki çocuk, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Böylece olayda yaşamını yitirenlerin sayısı 6'ya yükselmiş oldu.

Barbaros Mahallesi 6/2 Sokak'taki 4 katlı binanın en üst katında, henüz belirlenemeyen bir nedenle cinnet getiren baba Engin Sargık'ın (36) silahla ateş açması sonucu, çocukları Suzan (18), Sevda (15) ve Salih Sargık (17) ile kardeşi Bayram Sargık olay yerinde hayatını kaybetmiş, eşi Sacide Sargık (38) ile diğer çocukları Ercan, (9) Gülcan, (14) Abidin ve Erhan Sargık (8) ağır yaralanmıştı.

Engin Sargık, daha sonra aynı silahla kendisini vurarak, ağır yaralı şekilde diğer yaralılarla birlikte hastaneye kaldırılmıştı.

Hastaneye kaldırılan yaralılardan Gülcan Sargık Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne hayatını kaybetmişti.

Anne Sacide Sargık İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çocuklar Ercan ve Erhan Sargık Bağcılar Özel Safa Hastanesi, baba Engin Sargık (36) ise Özel Avcılar Anadolu Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü ve hayati tehlikelerinin devam ettiği belirtildi. aa

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler