YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul Emniyet Müdürü: Görüşmeler sürüyor
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, "umarım hiç kimsenin canı yanmadan operasyon gerçekleşmiş olur" dedi.
İstanbul Emniyet Müdürü: Görüşmeler sürüyor
31 Mart 2015 / 16:04 Güncelleme: 31 Mart 2015 / 16:21

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok,, "hiç kimsenin canı yanmadan bir an önce sonuçlanabilmesinin gayretini gösteriyoruz. İnşallah umudumuz odur ki bu eylemde kimsenin canı yanmadan, hiçbir arkadaşımızın zarar görmesine imkan vermeden sonuçlanmış olur diye düşünüyoruz. An itibariyle herhangi bir sıkıntımız yok. Herhangi bir arkadaşımızın sorunu yok. Müzakereci arkadaşlarımız, bize katkı veren İstanbul barosu başkanımız, diğer arkadaşlarımız eylemcilerle görüşüyor" dedi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Orhan Kapıcı ise şunları söyledi:

Bu süreçte devletin tüm kurumları, bu konuda yardımcı olması gereken insanlar gerekli yardımları yapıyorlar. Tabi eylemin amacı, anladığımız kadarıyla berkin elvan soruşturması nedeniyle gündeme geldiğini öğreniyoruz. Berkin elvan, bizim çocuğumuzdur, kardeşimizdir. Onun ölüm olayı hepimizi üzmüştür. Biz hukukçular olarak soruşturmayı etkin ve zamanında yapmak zorundayız. Elimizden gelen her türlü gayreti sarf ediyoruz. Bu eylemin faili de devletin bize verdiği yetki, hukuk sınırları içerisinde faili de bulunmaya çalışılacaktır. Başsavcılık ve emniyet olarak her türlü gayreti sarf edeceğiz. Bu konuda tüm halkımızın emin olmasını canı gönülden istiyoruz.

Biz istiyoruz ki başka bir müessip hadise olmasın. Gerekli girişimler yapılıyor. İnşallah herhangi bir kaza olmadan bu eylem sonuçlanır.

16:30
 // M Sami
Savciyi şehit say, gerisini vurun gitsin, o adamlardan da, onlardan gelecek zurriyetten de bi hayr olmaz! Saygilar, Londra...
31 Mart 2015 16:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler