YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul Emniyet Müdürü açıkladı: İşte 1 Mayıs'ın ilk bilançosu
Emniyet Müdürü Selami Altınok: şu ana kadar 136 kişi gözaltına alındı.
İstanbul Emniyet Müdürü açıkladı: İşte 1 Mayıs'ın ilk bilançosu
01 Mayıs 2015 / 14:12 Güncelleme: 01 Mayıs 2015 / 14:29

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Taksim Meydanı'nda incelemelerde bulunarak, ilgililerden bilgi aldı.

Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Altınok, şu an itibarıyla büyük bir sıkıntının olmadığını, grupların küçük çapta toplandığını, bununla alakalı tedbirlerin alındığını söyledi.
Emniyet Müdürü Altınok, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Herhangi bir sıkıntı olmadan 1 Mayıs'ı hukukun vermiş olduğu ve valiliğin belirlediği alanlarda kutlamak isteyenlere gerekli kolaylığı göstererek, herhangi bir asayiş problemi de yaşanmadan geçirmeye gayret ediyoruz. Herhangi bir kaza, bela olmadan 1 Mayıs'ı kendi açımızdan geçirmeye gayret ediyoruz. İnşallah kimsenin burnu kanamaz, kimse sıkıntıya girmez. Gerek kendi personelimiz gerek kutlama yapmak isteyen kardeşlerimiz, barış ve huzur içinde bu 1 Mayıs'ı geçirir. Taksim'e sembolik anlamda çelenk koyup, Kazancı Yokuşu'na karanfil bırakmak isteyen herkese müsaade ediyoruz.''

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, açıklamasının ardından yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı İstiklal Caddesi'nde de incelemelerde bulundu.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler