YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul Barosu Başkanı Demirtaş ve HDP'yi yerden yere vurdu
İstanbul Barosu Başkanı Demirtaş ve HDP'yi yerden yere vurdu
12 Haziran 2016 00:32
İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, terör destekçisi HDP'ye sert tepki gösterdi.

İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, Antalya'da katıldığı semirde HDP’yi “Sen, bu ülkeyi terör ile tehdit et Batı’da da patlar diye tehdit et, ondan sonra utanmadan barış ve kardeşlik diye konuş” diyerek eleştirdi.

HDP'Yİ YERDEN YERE VURDU!

Konuşmasında HDP’ye göndermede bulunan Kocasakal, “Kendisine Türkiye partisi diyen o parti, güya sol bir partiymiş. Peki sen sol bir parti isen, ben senin ağzından bir kez olsun niçin Doğu’da ve Güneydoğu’da Kürt yurttaşlarımızın kanını emen feodal ağalara, toprak ağalarına tek bir lafını duymuyorum.

Kongre yapıyorlar arkada terörist başının koca bir posteri yetmemiş gözümüze sokar gibi koca bir kalaşnikof çıkıyor kürsüye barış ve kardeşlik diyor. Sen benim aklımla mı alay ediyorsun? Sen, bu ülkeyi terör ile tehdit et Batı’da da patlar diye tehdit et, ondan sonra utanmadan barış ve kardeşlik diye konuş” diye konuştu.

 

İHA

yanlışmı okuyorum yoksa
 // muammer bekaroğlu
ben bu kocasakalı fikren ve fizikende sevemedim ama açıklamasını okuyunca acaba dedim,dikkatle okudum ama bu kocasakal 1 yıldır izindemiydiki ancak bu açıklamayı yapmak için bir sene beklemesimi gerekiyordu,antından inşallah bir çapanoğlu çıkmaz çünki benim beyazlara hiç güvenim kalmadıda...
12 Haziran 2016 Pazar 14:39
 // Burak
Çamaşır suyu içip kafayı bulmuş .daha düne kadar taksimde hükümetin aleyhine eylem yapıyordu .chp nin yeni genel başkanı bunu mu yapmak istiyorlar ki cilalayıp parlarıyorlar....
12 Haziran 2016 12:01
 // Hüseyin
Helal olsun her bir hukukçu senin gibi olsa Türkiyemiz cennet olur....
12 Haziran 2016 04:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler