YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'in eski gücü olsaydı Erdoğan'ı...
Ünlü tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu, Başbakan Erdoğan'ın one minute ve istiklal mücadelesi çıkışlarını değerlendirdi, çarpıcı açıklamalarda bulundu...
İsrail'in eski gücü olsaydı Erdoğan'ı...
03 Şubat 2014 / 07:29 Güncelleme: 03 Şubat 2014 / 10:45

A Haber'de Deşifre programına katılan tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu, Başbakan Erdoğan'ın İsrail'in hedefinde olduğunu söyledi.

Mısıroğlu, One Minute çıkışından sonra Başbakan'ın geleceği hakkında endişelendiğini belirtti, "Eğer İsrail'in eski gücü olsaydı Erdoğan o sözlerden sonra 6 ay içinde iktidardan indirilirdi" dedi.

"İstiklal mücadelesinden daha çetin bir mücadele"

Bu mücadelenin istiklal harbinden daha mühim olduğunun altını çizen Kadir Mısıroğlu, "İstiklal harbinde kıçı kırık Yunanla dövüştün. 190 bin Yunan askeri, 190 bin Türk askeri. Yahudi beynelmilel bir güçtür. Yahudi'ye meydan okumak, Yunan'a meydan okumaktan çok daha zordur" ifadelerini kullandı.

"1995 yılında uyarmıştım"

Mısıroğlu ayrıca, Başbakan Erdoğan'ı paralel yapı hakkında 1995 yılında uyardığını, ancak Erdoğan'ın hüsn-ü zannından dolayı bu uyarıyı çok ciddiye almadığını da sözlerine ekledi.

 

STAR

o dediğin israil eskidendi
 // erdal erdal
bundan önceki hükümetler israil borazanını öttürdüğü için bu topraklarda bunların sesi halkın sesinden çok çıkıyordu. şimdi söz milletin. % 50 allahın verdiği iradeyle oy veriyor. bak borç bitti. adam senin kanını emiyordu. şimdi bitti . tencere tava kafir hep aynı hava. gezi aynı hava. neokon aynı hava ...
03 Şubat 2014 Pazartesi 14:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler