YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'e siber saldırı devam ediyor
İsrail'e siber saldırı devam ediyor
03 Haziran 2010 08:54
Yardım gemilerine kanlı baskına tepki sanal alemde...Türk hackerlar İsrail'in birçok sitesini erişilmez duruma getirdi.

Türk hackerler İsrail'in Gazze'ye yardım gemilerine yönelik gerçekleştirdiği kanlı eylem sonrası en ilginç tepkiyi sanal alemde başlattı.

İrail'in yardım gemilerine düzenlediği insanlık dışı kanlı operasyon üzerine harekete geçen hackerlar tepkilerini siber dünyada somutlaştırmaya karar verdi ve resmi, gayrıresmi sitelere karşı sanal saldırı başlattı. Böylece İsrail'in yanlızlaştırılması operasyonuna sanal alemden de Türk hackerlar yoluyla büyük bir destek geldi ve İsrail'in birçok sitesi erişilemez hale getirildi.
İsrail'e siber saldırı dünden beri devam ediyor!

İHH'Yİ HACKLEDİLER, CEVAP SERT OLDU!

Saldırının olduğu gece İHH'nin sitesinin hacklenmesinin ardından İsrail'e en sert sanal yanıt bugün verildi. Gelmiş geçmiş en geniş çaplı siber operasyonlardan bir olan bu eylemler İsrail'i tedirgin ediyor.

Şimdiye kadar İsrail Deniz Kuvvetleri http://www.navy.idf.il/ , İsrail Eğitimciler sitesi http://shaananoar.shaanan.ac.il/ gibi önemli siteleri ele geçiren hackerlar bu sabah son voleyi vurdu.

BÜYÜK DARBE BU SABAH VURULDU!

Türk hackerların ortak kararla harekete ettiği benzersiz büyüklükteki operasyonun en büyük hedefi olan Mossad sitesi de http://www.mossad.gov.il bu sabaha saldırılardan nasibini aldı. Gelen bilgilere göre henüz site ele geçirilememiş ama aşırı dozda Botne saldırısı ile site serverinde yavaşlama ve İp gönderememe oluşturulmuş, siteye erişim geçiçi olarak durdurulmuş durumda.

Ele geçirilen sitelerin bazılarına İsrail'i kınayan büyük görseller konurken, bazılarına da okuyucunun beklemediği yerlerde karşısına çıkacak şekilde "Murderer İsrael" gibi sözler eklendi.

İSRAİL HACKER KORKUSUYLA TÜRK IP'LERİNİ BLOKLADI

Saldırılar karşısında İsrail internet sitelerini Türkiye'ye kapatmaya başladı. Pek çok İsrail sitesine Tükiye'den giriş yapılamazken yurtdışından bu sitelere giriş ise serbest.

Şimdiye kadar hacklenen sitelerden bazıları şöyle:

http://businessclass.co.il
http://www.zoneturka.com/deface_mirror/?id=35084
http://carmitshani.co.il
http://www.zoneturka.com/deface_mirror/?id=35085
http://chakrapedia.com
http://www.zoneturka.com/deface_mirror/?id=35086
http://champions.themarker.com
http://www.zoneturka.com/deface_mirror/?id=35087
http://chanteur.mouse.co.il

Haberimvaktim

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler