YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail, PKK'yı neden desteklediğini açıkladı
İsrail Adalet Bakanı Ayelet Shaket İsrail'in PKK'yı neden desteklediğini açıkladı. Shaket, "İran'ı Türkiye'den ayıracak bir Kürt devletine yardım etme zamanı geldi" dedi.
İsrail, PKK'yı neden desteklediğini açıkladı
20 Ocak 2016 / 12:00 Güncelleme: 20 Ocak 2016 / 12:11

İsrail Adalet Bakanı Ayelet Shaket İsrail ile iyi ilişkilere sahip bir bağımsız Kürdistan kurulmasını istedi.

Tel Aviv’de Milli emniyet konferansında konuşan Ayelet Shaket “Biz bağımsız bir Kürdistan kurulmasından yanayız. Bu ülke İran’ı Türkiye’den ayırmalı ve bizimle dost ilişkilere sahip olmalı” diye konuştu.

“Kürtler İsrail’in yardımcısı ve dostudur” diyen Ayelet Shaket bunun karşısındaki en büyük engelin cihatçı Kürtlerin önündeki engeller olduğunu söyledi.

İktisadi ilişkilerin resmi işbirliğinin yanında mutlaka olması gerektiğini söyleyen İsrail Adalet Bakanı Ayelet Shaket “Artık Kürtlere yardım etme zamanı geldi” diye konuştu.

 

SHAFAQNA 

 // Payton
Aferin devam...
25 Haziran 2017 09:43
ŞAFAK SÖKTÜ
 // AVŞARELLERİ
israel ve içimizdeki tasmalı beslemelemeleri bilsinler ki ecelleri yakın sonları geldi şafak söktü ya rabbi bizi intikamına memur kıll aminnn...
20 Ocak 2016 Çarşamba 14:59
kaşıntınmı var.
 // kanuni sultan süleyman
ey İsrail kafiri arka ayağınla kulağını kaşıyorsun. otur oturduğun yerde zaten suçlusun. türk milleti olarak, bir gece ansızın tepende biteriz. anlayamazsın bile. ...
20 Ocak 2016 Çarşamba 14:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler