YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail Mallarını boykot, Paralelleri rahatsız etti
Terör devleti İsrail'in Gazze'ye yönelik gerçekleştirdiği saldırılar sonrası Türkiye'de her kesimden vatandaş İsrail ürünlerine karşı boykot kampanyası başlattı. Paralel medyada yazarlık yapan Emre Uslu ve Tuncay Opçin rahatsızlıklarını böyle dile getirdi
İsrail Mallarını boykot, Paralelleri rahatsız etti
22 Temmuz 2014 / 13:15 Güncelleme: 22 Temmuz 2014 / 13:18

Pensilvanya merkezi Paralel Yapı'nın mensupları siyonistlerin boykot edilmesinden rahatsız. İsrail'in Gazze'deki terör saldırılarının ardından tüm yurtta Coca Cola ve İsrail ürünlerini satın almama çağrısı yapılıyor.

Çağrıya destek veren Ordu Büyükşehir, Erzurum Büyükşehir, Denizli Büyükşehir, Nevşehir, Başakşehir, Bağcılar, Üsküdar, Ümraniye, Esenler, Şahinbey, Safranbolu, Kepez belediyeleri de sosyal tesisler, market ve restoranlarında söz konusu ürünlerin satışını durdurdu.

Sosyal paylaşım adresi Twitter'da "Gazze için Coca-Cola içmeyin", "Savaşa ortak olmayacağız, Coca-Cola içmeyeceğiz", "Zalim İsrail ve işbirlikçi sermaye çevresini boykot ediyor ürünlerini satmıyoruz" gibi mesajlar paylaşılıyor.

Paralel İsrail rahatsız

17 Aralık darbe operasyonu sonrası AK Parti Hükümeti ve dindar camiaya karşı cephe alan Pensilvanya merkezli Paralel Yapı ise kitlesel boykot kararından rahatsız oldu.

Daha önce haberlerinde İsrail'in Gazze'deki "terör unsurlarını" vurduğunu ifade ederek Filistin direnişini terörizmle ilişkilendiren Paralel Medya mensupları, sosyal medya hesapları üzerinden İsrail ürünlerine karşı başlatılan boykota ateş püskürdü.

Gülen Örgütü'nün Today's Zaman Gazetesi'nde yazarlık yapan Emre Uslu ve grubun tetikçi gazetecilerinden Tuncay Opçin, sosyal medya hesapları üzerinden boykota karşı çıktı. Gülen'in sözcüleri, boykot kararını sulandırmak için peşpeşe mesajlar atarak Paralel Yapı sempatizanlarına adeta "sakın İsrail ürünlerini almamazlık etmeyin" çağrısında bulundu.

ANALİZMERKEZİ

22:06
 // SOBE
Yine sobelendiniz monşer efendiler. Hahamınız bu işe çok ağlayacak. Hahh şöle açık açık tarafınızı belli edin ki, bazıları kim olduğunuzu iyi anlasın.
ÖNEMLİ NOT: Bazı sivri zekalılar, Coca cola'ları yere dökün, kanalizasyona dökün gibi telkinlerde bulunuyor. Sakın bunlara uymayın. Bırakın rafta öyle dursun. Dökülen her kola, satılan bir koladır....
22 Temmuz 2014 22:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler