YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail ile köprüler atılıyor mu?
İsrail ile köprüler atılıyor mu?
16 Haziran 2010 23:56
Mavi Marmara gemisine yapılan baskının ardından Türkiye İsrail ile ilişkilerindeki yol haritasını belirledi. Ankara'nın İsrail ile bütün ilişkilerin dondurulmasına karar verdiği konuşulurken, hükümet bu konuda ser verip sır vermiyor.

Mavi Marmara gemisine yapılan baskının ardından Türkiye İsrail ile ilişkilerindeki yol haritasını belirledi. Ankara'nın İsrail ile bütün ilişkilerin dondurulmasına karar verdiği konuşulurken, hükümet bu konuda ser verip sır vermiyor. Birleşmiş Milletler'in uluslararası soruşturma önerisi hala masadayken, İsrail komitesi ilk kez toplanarak baskını görüştü.

ZİLLETLE YAŞAMAK İZTEMİYORUZ !
 // MAVİ MARMARA
Zilletle yaşamaktansa iffetli kendinden emin kendine güvenilir ve kendi kendine yeterli sadece Allah'a bağımlı ülkesi bağımsız ve yeterince güçlü bir devlette yaşamak istiyoruz. Bütün savunmanı uluslar arası cani bir devlete teslim edilmiş sonrada bağımsızım ben onurluyum diyeceksin kimse kusura bakmasın bu yanlıştır derhal israille ilişkileri kesin başka ülkelerle o işi yapın dahası yangelip yatmayın savunmamızı kendimiz yapalım tümüyle bağımsızlaşalım....
17 Haziran 2010 08:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler