YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail basınından Gülen Hareketi'ne destek geldi!
Filistin'de İsrail'in yaptığı katliamlara ses çıkarmayıp, Filistinliler'e terörist diyen Gülen medyasına İsrail gazetesinden destek geldi.
İsrail basınından Gülen Hareketi'ne destek geldi!
14 Aralık 2014 / 16:20 Güncelleme: 14 Aralık 2014 / 16:47

İsrail Gazze'de insanlık tarihinin en büyük katliamlarından birine imza atarken, başta Fethullah Gülen olmak üzere Gülen Hareketi'nin hemen hiçbir kurumundan İsrail'e tepki gelmiyordu.

İsrail basını Gülen Hareketi'ne destek verdi

İsrail'in dünyaca ünlü gazetesi Haaretz, polisin Zaman binasına girip Ekrem Dumanlı'yı gözaltına alınmasını anında haberleştirerek dünyaya duyurdu.

Haaretz, gerek Twitter'da gerekse sitesinde Dumanlı'nın gözaltına alınmasını, basın özgürlüğüne bir darbe olarak niteledi.

rs1-191.jpg

İngilizce afişler dikkat çekti

Polisin Zaman gazetesine girerek Ekrem Dumanlı'yı gözaltına aldığı sırada, Dumanlı'ya destek olmak için gazeteye gelen kalabalıkların yanı sıra, bina içinde bulunan gazete çalışanları da önceden bildikleri operasyona hazırlık için pankart ve dövizler hazırlamışti.

Operasyon esnasında dikkat çeken bir diğer husus da bazı afişlerin İngilizce olmasıydı. Operasyon sırasında İngilizce afişlerle poz veren gazete çalışanları "Batı dünyasına mesaj veriyorlar" yorumlarına neden oldu.

b40llauigaaytmy.jpg

12:57
 // vatandas
Topunuz helak olacaksiniz...
15 Aralık 2014 12:57
Tek Millet
 // A BAKİ

Küfür tek millettir. ...
15 Aralık 2014 Pazartesi 09:30
Eyyy
 // veli
10 Ağustosta içerden dışardan milleti bir araya getirenler(14 partiyi) madem bu kadar kudretlisiniz neden 1980 öncesi insanları bir araya getirip de sağdan soldan 5000 gencimizin yitip gitmesine seyirci kaldını...
14 Aralık 2014 Pazar 17:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler